House Of Night Romania
Dormitorul lui Stefan 4a4c9e20e2e1132cd5eee5ca055ab6a8
Fii Binecuvantat! Bine ai venit pe forumul House Of Night Romania, noul forum dedicat seriei Casa Noptii scrisa de P.C. si Kristin Cast! Inregistreaza-te acum si vei putea vorbi cu ceilalti membrii despre personajele tale favorite din serie, autoare sau chiar participa la RPG. Ce mai astepti?
House Of Night Romania
Dormitorul lui Stefan 4a4c9e20e2e1132cd5eee5ca055ab6a8
Fii Binecuvantat! Bine ai venit pe forumul House Of Night Romania, noul forum dedicat seriei Casa Noptii scrisa de P.C. si Kristin Cast! Inregistreaza-te acum si vei putea vorbi cu ceilalti membrii despre personajele tale favorite din serie, autoare sau chiar participa la RPG. Ce mai astepti?
House Of Night Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Cel mai apropiat loc de Casa Noptii, Tusla, Oklahoma! Vino sa fii Insemnat!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Dormitorul lui Stefan

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
CoralineLine10
Anul III
Anul III
CoralineLine10


Mesaje : 284
Puncte : 14709
Karma : 2
Data de inscriere : 19/01/2011
Stare de spirit : in love

Dormitorul lui Stefan Empty
MesajSubiect: Dormitorul lui Stefan   Dormitorul lui Stefan EmptySam 12 Feb 2011, 01:16

Stefan intrase in dormitor si isi puse geanta pe scaun.Expira si , ganditor se asezase in pat.Nu inteleg.Am o afinitate care o folosesc de cand sunt vampir, care nu am dezvaluit-o nimanui.O afinitate cxare o folosesc zilnic.Pe orice persoana.Doar ca....pe ea.....are ceva special...nu pot sti ce gandeste.Nu stiu.....mie chiar imi place de ea.Se auzi un ciocanit in usa.Intrase Coraline.M-a trimis Nefert sa vad daca vii maine seara la Ficele si Fii Intunericului.E luna plina.Pai, nu sunt sigur ca pot, dar vreau sa vorbesc cu tine, ce nimeni nu stie.Bine.Zi-mi.Coraline era emotionata.Inima ii batea repede si aproape ca-i sarea din piept.Pai.....e ceva ce am descoperit de cand sunt vampir.Eram la scoala cand m-a Insemnat vanatorul.Dupa ce m-am trezit, stiam ce gandesc totii.Nimeni nu-mi putea scapa.Atatea lucruri.Pot citi gandurile oricui.Si azi, stiam ca Chole a planuit sa scape pixul jos dar.....nu eram sigur ce gandesti tu.Cand vroiam sa-ti citesc gandurile, singurul lucru care-l puteam intelege ca ai mintea aparata.Nimic nu o poate patrunde.Si, vreau sa stiu, ce gandesti acum.Coraline era blocata.Ca Bella si Edward din Twilight.Nu-mi poate citi gandurile.Ce sa-i zic?Ce sa-i zic?Stefan se uita la ea.Trebuie....trebuie sa plec.Ne vedem mai tarziu.Pa!Nu!Stai!Vreau sa stiu: ma....ma placi?Coraline nu stia ce sa zica.Pai....pai...da, te plac.
Sus In jos
HapPy GuRL
Anul III
Anul III
HapPy GuRL


Mesaje : 436
Puncte : 14927
Karma : 3
Data de inscriere : 15/01/2011
Localizare : bacau
Stare de spirit : always happy :)

Dormitorul lui Stefan Empty
MesajSubiect: Re: Dormitorul lui Stefan   Dormitorul lui Stefan EmptySam 12 Feb 2011, 01:29

telefonul suna
alo? caroline hai te astept la cafenea! ooc la topicul tulsa-orasul-la alta cafenea bic hai repede!
Sus In jos
CoralineLine10
Anul III
Anul III
CoralineLine10


Mesaje : 284
Puncte : 14709
Karma : 2
Data de inscriere : 19/01/2011
Stare de spirit : in love

Dormitorul lui Stefan Empty
MesajSubiect: Re: Dormitorul lui Stefan   Dormitorul lui Stefan EmptySam 12 Feb 2011, 01:50

Bine.Stefan, eu trebuie sa merg in oras.Ne mai vedemCoraline iesise pe usa.Se indrepta spre garaje.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Dormitorul lui Stefan Empty
MesajSubiect: Re: Dormitorul lui Stefan   Dormitorul lui Stefan Empty

Sus In jos
 
Dormitorul lui Stefan
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Stefan Cullen

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
House Of Night Romania :: RPG :: Casa Noptii :: Dormitoarele :: Dormitoarele Baietilor-
Mergi direct la: