House Of Night Romania
Final si un nou inceput. 4a4c9e20e2e1132cd5eee5ca055ab6a8
Fii Binecuvantat! Bine ai venit pe forumul House Of Night Romania, noul forum dedicat seriei Casa Noptii scrisa de P.C. si Kristin Cast! Inregistreaza-te acum si vei putea vorbi cu ceilalti membrii despre personajele tale favorite din serie, autoare sau chiar participa la RPG. Ce mai astepti?
House Of Night Romania
Final si un nou inceput. 4a4c9e20e2e1132cd5eee5ca055ab6a8
Fii Binecuvantat! Bine ai venit pe forumul House Of Night Romania, noul forum dedicat seriei Casa Noptii scrisa de P.C. si Kristin Cast! Inregistreaza-te acum si vei putea vorbi cu ceilalti membrii despre personajele tale favorite din serie, autoare sau chiar participa la RPG. Ce mai astepti?
House Of Night Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Cel mai apropiat loc de Casa Noptii, Tusla, Oklahoma! Vino sa fii Insemnat!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Final si un nou inceput.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
CoralineLine10
Anul III
Anul III
CoralineLine10


Mesaje : 284
Puncte : 14706
Karma : 2
Data de inscriere : 19/01/2011
Stare de spirit : in love

Final si un nou inceput. Empty
MesajSubiect: Final si un nou inceput.   Final si un nou inceput. EmptyDum 13 Feb 2011, 02:53

Coraline intra in sala cu un servetel la nas.Sangele ii curgea din ce in ce mai repede.O asistenta o vazuse si o ajutase sa se aseze pe pat.Cheam-o pe Nefert.Te rog.Coraline inchise ochii.Drept prin fata ei, ii trecusera toate amintirile.Toate lucrurile care le simtise.Mi-as dori sa fie aici, langa mine.Mi-as dori ca el sa fie singura persoana pe care as fi cunoscut-o.
Coraline inchise ochii.Si-i strangea cu putere.Deodata, se relaxara brusc.Coraline, nu ii va deschide niciodata.Ea murise.
Sus In jos
HapPy GuRL
Anul III
Anul III
HapPy GuRL


Mesaje : 436
Puncte : 14924
Karma : 3
Data de inscriere : 15/01/2011
Localizare : bacau
Stare de spirit : always happy :)

Final si un nou inceput. Empty
MesajSubiect: Re: Final si un nou inceput.   Final si un nou inceput. EmptyDum 13 Feb 2011, 03:14

am atins-o usor de umar pe neferet.cum a putut sa respinga transformarea? era foarte bine numai cu o zi inainte. era foarte bine! poate chiar topaia de fericire si de viata. cum se poate sa moara asa din senin? se uita atent la mine si imi intinse o batistuta. mi-am suflat tare nasul. asa se intampla. uite,imi intinse o flacon micut ia-l inainte sa adormi.o sa-ti faca bine. m-am uitat neincrezatoare la ea e ca sa nu visezi urat. si imi arunca un zambet de milioane dupa care mi-a pus mana pe cap. treci peste! asta se intampla des in randul novicilor. gandeste-te ca acum este intr-un loc minunat alaturi de zeita noastra. am luat flaconul si m-am indreptat spre camera mea.
Sus In jos
CoralineLine10
Anul III
Anul III
CoralineLine10


Mesaje : 284
Puncte : 14706
Karma : 2
Data de inscriere : 19/01/2011
Stare de spirit : in love

Final si un nou inceput. Empty
MesajSubiect: Re: Final si un nou inceput.   Final si un nou inceput. EmptyMier 09 Mar 2011, 16:27

Ma doare capul.Nu pot respira, dar, sunt in viata.
In fata ei era Nyx.
Nyx, am murit?
Nu,draga mea.Te-am chemat sa-ti spun sa ai grija la viitor.Nu va fi la fel.
Ce se poate intampla?
Vei descoperi.
Nu pot singura.Ce se va intampla cu prietenii mei?
Lumina disparuse.Acum era intuneric.In fata ei vazuse un inger cazut.Kalona.Sau nu.Nu era sigura.Era negru.Avea cioc.Era un Imitator de Corbi!Un tipat patrunzator o facuse sa tresare.Corbul disparuse.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Final si un nou inceput. Empty
MesajSubiect: Re: Final si un nou inceput.   Final si un nou inceput. Empty

Sus In jos
 
Final si un nou inceput.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
House Of Night Romania :: RPG :: Casa Noptii :: Infirmerie-
Mergi direct la: