House Of Night Romania
Hey all!      4a4c9e20e2e1132cd5eee5ca055ab6a8
Fii Binecuvantat! Bine ai venit pe forumul House Of Night Romania, noul forum dedicat seriei Casa Noptii scrisa de P.C. si Kristin Cast! Inregistreaza-te acum si vei putea vorbi cu ceilalti membrii despre personajele tale favorite din serie, autoare sau chiar participa la RPG. Ce mai astepti?
House Of Night Romania
Hey all!      4a4c9e20e2e1132cd5eee5ca055ab6a8
Fii Binecuvantat! Bine ai venit pe forumul House Of Night Romania, noul forum dedicat seriei Casa Noptii scrisa de P.C. si Kristin Cast! Inregistreaza-te acum si vei putea vorbi cu ceilalti membrii despre personajele tale favorite din serie, autoare sau chiar participa la RPG. Ce mai astepti?
House Of Night Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Cel mai apropiat loc de Casa Noptii, Tusla, Oklahoma! Vino sa fii Insemnat!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Hey all!

In jos 
AutorMesaj
Bee
Mare Preoteasa
Mare Preoteasa
Bee


Mesaje : 476
Puncte : 15473
Karma : 9
Data de inscriere : 06/10/2010
Localizare : Casa Noptii, Tusla
Stare de spirit : Marked...

Hey all!      Empty
MesajSubiect: Hey all!    Hey all!      EmptyLun 11 Oct 2010, 01:03

Buna! Eu sunt Bianca, dar prietenii imi spun Bee!
Hmm... despre mine... Pai, sunt fana House Of Night (banuiesc ca se vede Laughing ) si in special al cartilor fantasy. Printre preferatele mele sunt si Harry Potter, Tara Duncan, Vampire Diaries sau Fascintatie. De asemenea sunt o mare iubitoare a modei, a actoriei si a muzicii.
Am parul saten deschis, ochii caprui/verzi si din carti cred ca cel mai bine ma aseman cu Erin.

Later edit:
M-am decis sa fac o prezentare mai detaliata. Sunt zodia leu si ma comport ca atare. Sunt nascuta pe 12 august.
Imi place sa cant, am facut pian si vreau sa fac chitara. Cum ziceam ador actoria si filmul. Kate Hudson, Ashley Greene si Sandra Bullock sunt printre actritele mele preferate.
I love Disney (in special desenele animate clasice) - stiu, suna copilaros dar trebuie sa mai scoatem la iveala copilul din noi din cand in cand. Smile.
Vreau sa devin actrita si clar (!!) o sa ma duc sa studiez in strainatate (Londra e prima mea alegere). Imi place sa calatoresc si sa fac fotografii.
Imi place sa inot, sa schiez, sa joc tenis si sa fac drumeti pe munte.
Sus In jos
http://twitter.com/#!/glam_honeybee
 
Hey all!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
House Of Night Romania :: Administrare :: Nou Veniti-
Mergi direct la: