House Of Night Romania
James Stark 4a4c9e20e2e1132cd5eee5ca055ab6a8
Fii Binecuvantat! Bine ai venit pe forumul House Of Night Romania, noul forum dedicat seriei Casa Noptii scrisa de P.C. si Kristin Cast! Inregistreaza-te acum si vei putea vorbi cu ceilalti membrii despre personajele tale favorite din serie, autoare sau chiar participa la RPG. Ce mai astepti?
House Of Night Romania
James Stark 4a4c9e20e2e1132cd5eee5ca055ab6a8
Fii Binecuvantat! Bine ai venit pe forumul House Of Night Romania, noul forum dedicat seriei Casa Noptii scrisa de P.C. si Kristin Cast! Inregistreaza-te acum si vei putea vorbi cu ceilalti membrii despre personajele tale favorite din serie, autoare sau chiar participa la RPG. Ce mai astepti?
House Of Night Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Cel mai apropiat loc de Casa Noptii, Tusla, Oklahoma! Vino sa fii Insemnat!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 James Stark

In jos 
+2
BlueMoon
Bee
6 participanți
AutorMesaj
Bee
Mare Preoteasa
Mare Preoteasa
Bee


Mesaje : 476
Puncte : 15350
Karma : 9
Data de inscriere : 06/10/2010
Localizare : Casa Noptii, Tusla
Stare de spirit : Marked...

James Stark Empty
MesajSubiect: James Stark   James Stark EmptySam 16 Oct 2010, 20:17

James Stark, prefera sa i se spuna Stark, s-a transferat din Casa Noptii din Chicago. Este in anul 6 si, de asemenea, campionul Vampirilor la tir cu arcul, ceea ce inseamna campion Mondial (din cauza unei afinitati pentru acest sport primita de la Nyx). Are parul nearanjat, o culoare nisipie intre blond si saten si ochii mari si caprui. Este dragut, mediu la inaltime, slab dar cu muschi, cu nasul drept, buze frumoase, intens si increzator. Stim ca este foarte HOT, talentat si are o legatura instantanee cu Zoey.
Profesorul lui este Dragonul Lankford, si spre deosebire de ceilalti novici, in loc de o pisica el are un caine. Un labrador ca un urs pe nume Duchess (Ducesa) pe care il alinta Duch. Ea e foarte desteapta si il urmeaza pe Stark peste tot. Lui Stark ii e frica de posetele fetelor (Zoey spune ca posetele sunt paianjenii lui) si ii place sa citeasca.
Sus In jos
http://twitter.com/#!/glam_honeybee
BlueMoon
Invitat
Invitat
BlueMoon


Mesaje : 30
Puncte : 14717
Karma : 1
Data de inscriere : 03/11/2010
Localizare : Campina
Stare de spirit : -

James Stark Empty
MesajSubiect: Re: James Stark   James Stark EmptyMier 03 Noi 2010, 02:07

Imi place foarte mult Stark, chiar daca nu a aparut foarte mult in a patra carte, eu l-am placut din prima. Sper ca Zoey sa ramana cu el la finalul cartilor. Very Happy
Sus In jos
Bee
Mare Preoteasa
Mare Preoteasa
Bee


Mesaje : 476
Puncte : 15350
Karma : 9
Data de inscriere : 06/10/2010
Localizare : Casa Noptii, Tusla
Stare de spirit : Marked...

James Stark Empty
MesajSubiect: Re: James Stark   James Stark EmptyJoi 04 Noi 2010, 00:42

You go, girl! Eu il ador. Si mi se pare foarte tare ca nu are o pisica si o are pe Dutch Very Happy
Sus In jos
http://twitter.com/#!/glam_honeybee
alexandraaa.
Mare Preoteasa
Mare Preoteasa



Mesaje : 60
Puncte : 14847
Karma : 2
Data de inscriere : 08/10/2010

James Stark Empty
MesajSubiect: Re: James Stark   James Stark EmptyVin 05 Noi 2010, 01:54

Il ador!!!! Mi se pare ca are un caine in loc de pisica, mi se pare deosebit sincer. Si mi se pare ca se potriveste cu Zoey!!Very Happy
Sus In jos
Bee
Mare Preoteasa
Mare Preoteasa
Bee


Mesaje : 476
Puncte : 15350
Karma : 9
Data de inscriere : 06/10/2010
Localizare : Casa Noptii, Tusla
Stare de spirit : Marked...

James Stark Empty
MesajSubiect: Re: James Stark   James Stark EmptyVin 12 Noi 2010, 01:42

E clar un novice special iar darul sau este asa ... unic. Cum povestea ca nu poate rata tinta. Dutch mi se pare cea mai draguta catelusa si foarte desteapta. Stark e foarte atasat de ea si la fel e si Jack dar Dutch poate sa ii iubeasca pe amandoi.
Sus In jos
http://twitter.com/#!/glam_honeybee
HapPy GuRL
Anul III
Anul III
HapPy GuRL


Mesaje : 436
Puncte : 14924
Karma : 3
Data de inscriere : 15/01/2011
Localizare : bacau
Stare de spirit : always happy :)

James Stark Empty
MesajSubiect: Re: James Stark   James Stark EmptySam 15 Ian 2011, 01:09

Mi-ar placea ca zoey sa ramana cu stark. La inceput mi-a placut de Heath iar Erik mi se parea enervant dar din infruntarea heath a inceput sa imi para bagagios iar erik gelos. dar stark e tare si o iubeste mult pe zoey. Surprised
Sus In jos
CoralineLine10
Anul III
Anul III
CoralineLine10


Mesaje : 284
Puncte : 14706
Karma : 2
Data de inscriere : 19/01/2011
Stare de spirit : in love

James Stark Empty
MesajSubiect: Re: James Stark   James Stark EmptyMier 19 Ian 2011, 05:23

Stark-e un tip tare dragut, pentru ca are atitudinea de baiat rau.El si-a exprimat cel mai bine iubirea fata de Zoey.Imi place foarte mult la el ca spune ce gandeste.Este sincer.Printr-un cuvant, este TARE. Very Happy .E nevoie de un zambet mai mare decat asta.
Sus In jos
Bee
Mare Preoteasa
Mare Preoteasa
Bee


Mesaje : 476
Puncte : 15350
Karma : 9
Data de inscriere : 06/10/2010
Localizare : Casa Noptii, Tusla
Stare de spirit : Marked...

James Stark Empty
MesajSubiect: Re: James Stark   James Stark EmptyMier 19 Ian 2011, 21:34

Intradevar, Stark i-a aratat lui Zoey (si noua tuturor) ca o iubeste foarte mult dar ... acum depinde. Nu sunt sigura cine o iubeste mai mult pe Zoey: Stark sau Heath. (o sa spun mai multe la topicul Burned ca sa pot explica) Very Happy.
Mi se pare foarte tare atitudinea cool lui Stark pe care el o are fara sa se straduiasca.
Sus In jos
http://twitter.com/#!/glam_honeybee
auramatei89
Invitat
Invitat



Mesaje : 4
Puncte : 13294
Karma : 0
Data de inscriere : 10/02/2012
Localizare : Pitesti
Stare de spirit : Mereu curioasa....:))

James Stark Empty
MesajSubiect: Re: James Stark   James Stark EmptyVin 10 Feb 2012, 18:49

Ei da....Stark e preferatul meu dintre toti iubiti lui Zoey. Imi place mult de tot, mai ales cum evolueaza pe parcursul cartilor. Sunt curioasa ce o sa se intample in vol 9.
Sus In jos
Continut sponsorizat





James Stark Empty
MesajSubiect: Re: James Stark   James Stark Empty

Sus In jos
 
James Stark
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Zoey si Stark

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
House Of Night Romania :: Lumea House Of Night :: Personaje :: Novici-
Mergi direct la: