House Of Night Romania
In centrul orasului 4a4c9e20e2e1132cd5eee5ca055ab6a8
Fii Binecuvantat! Bine ai venit pe forumul House Of Night Romania, noul forum dedicat seriei Casa Noptii scrisa de P.C. si Kristin Cast! Inregistreaza-te acum si vei putea vorbi cu ceilalti membrii despre personajele tale favorite din serie, autoare sau chiar participa la RPG. Ce mai astepti?
House Of Night Romania
In centrul orasului 4a4c9e20e2e1132cd5eee5ca055ab6a8
Fii Binecuvantat! Bine ai venit pe forumul House Of Night Romania, noul forum dedicat seriei Casa Noptii scrisa de P.C. si Kristin Cast! Inregistreaza-te acum si vei putea vorbi cu ceilalti membrii despre personajele tale favorite din serie, autoare sau chiar participa la RPG. Ce mai astepti?
House Of Night Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Cel mai apropiat loc de Casa Noptii, Tusla, Oklahoma! Vino sa fii Insemnat!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 In centrul orasului

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Rey Ferreya
Invitat
Invitat
Rey Ferreya


Mesaje : 12
Puncte : 14810
Karma : 1
Data de inscriere : 27/10/2010
Localizare : intr-un loc frumos =^_^=
Stare de spirit : always happy ^^

In centrul orasului Empty
MesajSubiect: In centrul orasului   In centrul orasului EmptyMier 27 Oct 2010, 23:20

Rey se uita in vitrina unui magazin chinuindu-se sa-si ascunda semnul de pe frunte,care era de o incapatanare crunta."Uff...La's ca-ti arat eu tie.." >.<
Sus In jos
Bee
Mare Preoteasa
Mare Preoteasa
Bee


Mesaje : 476
Puncte : 15440
Karma : 9
Data de inscriere : 06/10/2010
Localizare : Casa Noptii, Tusla
Stare de spirit : Marked...

In centrul orasului Empty
MesajSubiect: Re: In centrul orasului   In centrul orasului EmptySam 30 Oct 2010, 00:02

Rebecca intra in magazinul ei preferat din piata Utica , bucurandu-se de orele pe care le avea disponibile pentru a se plimba prin oras. Se uita printre rafturile pline cu haine si isi alese un pulover de casmir si iesi. Atunci o observa pe fata roscata.
Sus In jos
http://twitter.com/#!/glam_honeybee
Rey Ferreya
Invitat
Invitat
Rey Ferreya


Mesaje : 12
Puncte : 14810
Karma : 1
Data de inscriere : 27/10/2010
Localizare : intr-un loc frumos =^_^=
Stare de spirit : always happy ^^

In centrul orasului Empty
MesajSubiect: Re: In centrul orasului   In centrul orasului EmptySam 30 Oct 2010, 02:54

Rey se uita in sticla magazinului deja exasperata, aproape terminand toata pudra."Ia stai asa..."isi spuse roscata desfacandu-si bretonul."Asa-i mai bine!" Cool se privi in geamul magazinului multumita de rezultat.Ridica privirea si o vazu pe fata care iesi din incapere.
Sus In jos
Bee
Mare Preoteasa
Mare Preoteasa
Bee


Mesaje : 476
Puncte : 15440
Karma : 9
Data de inscriere : 06/10/2010
Localizare : Casa Noptii, Tusla
Stare de spirit : Marked...

In centrul orasului Empty
MesajSubiect: Re: In centrul orasului   In centrul orasului EmptySam 30 Oct 2010, 03:17

Hey! spuse Rebecca cand observa o sclipire safirie printre firele din bretonul fetei. Ai nevoie de niste pudra? Mai am eu putina, zise ea si isi sterse putin din machiajul de pe frunte doar pentru a lasa la vedere un colt al semilunii safirii si zambi, pentru a ii da de inteles fetei ca si ea era vampir. Aaaa... Rey, nu`i asa? spuse ea in timp ce cotrobaii prin geanta. Suntem la aceeasi curs de poezie, nu? Fata scoase pudra din geanta lua un pic si isi acoperii complet conturul semilunii.
Sus In jos
http://twitter.com/#!/glam_honeybee
Invader Lamu
Novice
Novice
Invader Lamu


Mesaje : 114
Puncte : 14862
Karma : 0
Data de inscriere : 27/10/2010

In centrul orasului Empty
MesajSubiect: Re: In centrul orasului   In centrul orasului EmptyDum 31 Oct 2010, 01:19

Intru si eu in acelasi magazin din piata Utica. Ma uit asupra marfurilor expuse.
Sus In jos
Rey Ferreya
Invitat
Invitat
Rey Ferreya


Mesaje : 12
Puncte : 14810
Karma : 1
Data de inscriere : 27/10/2010
Localizare : intr-un loc frumos =^_^=
Stare de spirit : always happy ^^

In centrul orasului Empty
MesajSubiect: Re: In centrul orasului   In centrul orasului EmptyDum 31 Oct 2010, 22:01

Rey isi privi fruntea in geamul magazinului.
-Multumesc!^^spuse fata.And,yep;avem acelasi curs impreuna...numai ca am ajuns acum cateva zile si deja am reusit sa ma pierd de cateva ori prin scoala...^^""
Sus In jos
Bee
Mare Preoteasa
Mare Preoteasa
Bee


Mesaje : 476
Puncte : 15440
Karma : 9
Data de inscriere : 06/10/2010
Localizare : Casa Noptii, Tusla
Stare de spirit : Marked...

In centrul orasului Empty
MesajSubiect: Re: In centrul orasului   In centrul orasului EmptyDum 31 Oct 2010, 23:15

No problem. Hey, orice ai nevoie, poti sa ma intrebi pe mine, spuse fata zambind. Lum, tu esti? intreba ea.
Sus In jos
http://twitter.com/#!/glam_honeybee
Invader Lamu
Novice
Novice
Invader Lamu


Mesaje : 114
Puncte : 14862
Karma : 0
Data de inscriere : 27/10/2010

In centrul orasului Empty
MesajSubiect: Re: In centrul orasului   In centrul orasului EmptyDum 31 Oct 2010, 23:42

-Da, eu sunt. Cine altcineva credeai ca este? Cred ca sunt singura fata din zona cu parul verde.
Sus In jos
Bee
Mare Preoteasa
Mare Preoteasa
Bee


Mesaje : 476
Puncte : 15440
Karma : 9
Data de inscriere : 06/10/2010
Localizare : Casa Noptii, Tusla
Stare de spirit : Marked...

In centrul orasului Empty
MesajSubiect: Re: In centrul orasului   In centrul orasului EmptyDum 31 Oct 2010, 23:58

Destul de adevarat, incepu Rebecca sa rada.
Sus In jos
http://twitter.com/#!/glam_honeybee
Invader Lamu
Novice
Novice
Invader Lamu


Mesaje : 114
Puncte : 14862
Karma : 0
Data de inscriere : 27/10/2010

In centrul orasului Empty
MesajSubiect: Re: In centrul orasului   In centrul orasului EmptyMar 02 Noi 2010, 01:00

-In aceasta piata pot gasi orice produs se aseste si in alte piete, din cate vad, dar exisa vreun magazin in aceasa piata in care sa vanda ceva mai special?
Sus In jos
Bee
Mare Preoteasa
Mare Preoteasa
Bee


Mesaje : 476
Puncte : 15440
Karma : 9
Data de inscriere : 06/10/2010
Localizare : Casa Noptii, Tusla
Stare de spirit : Marked...

In centrul orasului Empty
MesajSubiect: Re: In centrul orasului   In centrul orasului EmptyMar 02 Noi 2010, 01:33

O, da. Daca te duci in magazinul din capatul strazii gasesti cele mai rare carti, bijuterii, haine, sau orice cauti. Trebuie sa il incerci! Mergi drept inainte si gasesti un magazin cu logo scris cu rosu, ii explica fata. Il gasesti repede.
Sus In jos
http://twitter.com/#!/glam_honeybee
Invader Lamu
Novice
Novice
Invader Lamu


Mesaje : 114
Puncte : 14862
Karma : 0
Data de inscriere : 27/10/2010

In centrul orasului Empty
MesajSubiect: Re: In centrul orasului   In centrul orasului EmptyMar 02 Noi 2010, 01:39

-De fapt, nu ma refeream la raritati, ci la ceva ce ar fi interzis muritorilor de rand dar accesibil vampirior. Daca cumva aceasta este o piata speciala pentru vampiri. Dar totusi se merita sa vad si magazinul de raritati.
Sus In jos
Bee
Mare Preoteasa
Mare Preoteasa
Bee


Mesaje : 476
Puncte : 15440
Karma : 9
Data de inscriere : 06/10/2010
Localizare : Casa Noptii, Tusla
Stare de spirit : Marked...

In centrul orasului Empty
MesajSubiect: Re: In centrul orasului   In centrul orasului EmptyMar 02 Noi 2010, 01:44

Nu exista piete speciale pentru vampiri. Tot ce vrei sa gasesti accesibil Vampirilor gasesti la Casa Noptii.
Sus In jos
http://twitter.com/#!/glam_honeybee
Invader Lamu
Novice
Novice
Invader Lamu


Mesaje : 114
Puncte : 14862
Karma : 0
Data de inscriere : 27/10/2010

In centrul orasului Empty
MesajSubiect: Re: In centrul orasului   In centrul orasului EmptyMar 02 Noi 2010, 01:59

Imi indrept pasii spre magazinul de raritati. Ajunsa in dreptul lui privesc in vitrina.
Sus In jos
Bee
Mare Preoteasa
Mare Preoteasa
Bee


Mesaje : 476
Puncte : 15440
Karma : 9
Data de inscriere : 06/10/2010
Localizare : Casa Noptii, Tusla
Stare de spirit : Marked...

In centrul orasului Empty
MesajSubiect: Re: In centrul orasului   In centrul orasului EmptyMar 02 Noi 2010, 02:09

Interesant, nu? spuse Rebecca, aparuta in spatele ei. Fata se uita la o cutie de bijuterii vintage si o amuleta de pus la gat.
Sus In jos
http://twitter.com/#!/glam_honeybee
Invader Lamu
Novice
Novice
Invader Lamu


Mesaje : 114
Puncte : 14862
Karma : 0
Data de inscriere : 27/10/2010

In centrul orasului Empty
MesajSubiect: Re: In centrul orasului   In centrul orasului EmptyMar 02 Noi 2010, 02:26

-Intradevar, e destul de interesant. O sa intru ca sa vad totul mai deaproape. Poate o sa imi cumpar ceva.


Ultima editare efectuata de catre Invader Lamu in Mier 03 Noi 2010, 01:42, editata de 1 ori
Sus In jos
Bee
Mare Preoteasa
Mare Preoteasa
Bee


Mesaje : 476
Puncte : 15440
Karma : 9
Data de inscriere : 06/10/2010
Localizare : Casa Noptii, Tusla
Stare de spirit : Marked...

In centrul orasului Empty
MesajSubiect: Re: In centrul orasului   In centrul orasului EmptyMier 03 Noi 2010, 00:48

Happy shopping! ii ura fata chicotind si se intoarse alergand spre Rey. Mergem la cumparaturi? Se apropie Craciunul deci e sezon de reduceri, o informa Rebecca cu o sclipire in ochi.
Sus In jos
http://twitter.com/#!/glam_honeybee
Invader Lamu
Novice
Novice
Invader Lamu


Mesaje : 114
Puncte : 14862
Karma : 0
Data de inscriere : 27/10/2010

In centrul orasului Empty
MesajSubiect: Re: In centrul orasului   In centrul orasului EmptyMier 03 Noi 2010, 01:50

Ma uit prin magazin si aveam de gand sa imi iau doar ce mi se parea util. Imi aleg cateva bijuterii si cateva carti scrise de autori timpurii.
Sus In jos
CoralineLine10
Anul III
Anul III
CoralineLine10


Mesaje : 284
Puncte : 14796
Karma : 2
Data de inscriere : 19/01/2011
Stare de spirit : in love

In centrul orasului Empty
MesajSubiect: Re: In centrul orasului   In centrul orasului EmptyMier 26 Ian 2011, 16:15

Pe usa, intra Coraline. Salut, Lum!Ce faci?intreba Coraline.Coraline isi daduse bretonul din fata.Se asezase pe un fotoliu din acea incapere si isi sprijinea capul ganditoare pe mana sa.
Sus In jos
Invader Lamu
Novice
Novice
Invader Lamu


Mesaje : 114
Puncte : 14862
Karma : 0
Data de inscriere : 27/10/2010

In centrul orasului Empty
MesajSubiect: Re: In centrul orasului   In centrul orasului EmptyMier 26 Ian 2011, 16:34

-Salut Caroline! La cumparaturi. As vrea sa caut cateva carti mai vechi si cred o sa imi iau si cateva bijuterii. Cred ca as opa pentru colier si bratara. Tu ce faci?
Sus In jos
CoralineLine10
Anul III
Anul III
CoralineLine10


Mesaje : 284
Puncte : 14796
Karma : 2
Data de inscriere : 19/01/2011
Stare de spirit : in love

In centrul orasului Empty
MesajSubiect: Re: In centrul orasului   In centrul orasului EmptyMier 26 Ian 2011, 17:12

Bine.Ma plimb prin magazine.Nu aveam ce face in campus la ora asta.Coraline se uitase si ea la doua perechi de cercei.Crezi ca ar trebui sa-i iau?Mie imi plac, dar nu sunt sigura daca sa-i iau su nu.Nu am luat foarte multi bani cu mine si nu sunt sigura ca voi mai ramane cu un rest.
Sus In jos
HapPy GuRL
Anul III
Anul III
HapPy GuRL


Mesaje : 436
Puncte : 15014
Karma : 3
Data de inscriere : 15/01/2011
Localizare : bacau
Stare de spirit : always happy :)

In centrul orasului Empty
MesajSubiect: Re: In centrul orasului   In centrul orasului EmptyJoi 27 Ian 2011, 02:33

intorcandu-mi capul de la un medalion de turcoaz le vad pe becca si pe lum. ce faceti?am luat colierul si l-am dus la vanzatoare.ati gasit ceva care sa va placa?
Sus In jos
CoralineLine10
Anul III
Anul III
CoralineLine10


Mesaje : 284
Puncte : 14796
Karma : 2
Data de inscriere : 19/01/2011
Stare de spirit : in love

In centrul orasului Empty
MesajSubiect: Re: In centrul orasului   In centrul orasului EmptyJoi 27 Ian 2011, 03:47

Crezi ca ar trebui sa le iau?Intreba Coraline.Aaaa, e 3.25. La 3.30 trebuie sa ma intalnesc cu sora mea Demi la Starbucks.Ne mai vedem!Coraline le salutase si iesise din magazin.
Sus In jos
Bee
Mare Preoteasa
Mare Preoteasa
Bee


Mesaje : 476
Puncte : 15440
Karma : 9
Data de inscriere : 06/10/2010
Localizare : Casa Noptii, Tusla
Stare de spirit : Marked...

In centrul orasului Empty
MesajSubiect: Re: In centrul orasului   In centrul orasului EmptyJoi 27 Ian 2011, 16:37

Ar trebui sa ii luam noi colierul. Parea sa ii placa, zise Rebecca uitandu-se la medalion.
Sus In jos
http://twitter.com/#!/glam_honeybee
HapPy GuRL
Anul III
Anul III
HapPy GuRL


Mesaje : 436
Puncte : 15014
Karma : 3
Data de inscriere : 15/01/2011
Localizare : bacau
Stare de spirit : always happy :)

In centrul orasului Empty
MesajSubiect: Re: In centrul orasului   In centrul orasului EmptyVin 28 Ian 2011, 00:41

desigur. am cardul la mine. am scotocit prin posetuta dupa portofel. si i-am aratat rebbecai cardul meu de credit. fac cinste.am zis eu zambind
Sus In jos
Continut sponsorizat





In centrul orasului Empty
MesajSubiect: Re: In centrul orasului   In centrul orasului Empty

Sus In jos
 
In centrul orasului
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
House Of Night Romania :: RPG :: Tusla :: Orasul-
Mergi direct la: