House Of Night Romania
In clasa de sociologia vampirilor.  4a4c9e20e2e1132cd5eee5ca055ab6a8
Fii Binecuvantat! Bine ai venit pe forumul House Of Night Romania, noul forum dedicat seriei Casa Noptii scrisa de P.C. si Kristin Cast! Inregistreaza-te acum si vei putea vorbi cu ceilalti membrii despre personajele tale favorite din serie, autoare sau chiar participa la RPG. Ce mai astepti?
House Of Night Romania
In clasa de sociologia vampirilor.  4a4c9e20e2e1132cd5eee5ca055ab6a8
Fii Binecuvantat! Bine ai venit pe forumul House Of Night Romania, noul forum dedicat seriei Casa Noptii scrisa de P.C. si Kristin Cast! Inregistreaza-te acum si vei putea vorbi cu ceilalti membrii despre personajele tale favorite din serie, autoare sau chiar participa la RPG. Ce mai astepti?
House Of Night Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Cel mai apropiat loc de Casa Noptii, Tusla, Oklahoma! Vino sa fii Insemnat!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 In clasa de sociologia vampirilor.

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Invader Lamu
Novice
Novice
Invader Lamu


Mesaje : 114
Puncte : 14862
Karma : 0
Data de inscriere : 27/10/2010

In clasa de sociologia vampirilor.  Empty
MesajSubiect: In clasa de sociologia vampirilor.    In clasa de sociologia vampirilor.  EmptyJoi 11 Noi 2010, 01:08

Intrare din Receptia

Intrasem in acea sala. Eram singura. Ma duc catre raftul cu carti si incep sa caut o carte care sa imi atraga interesul. Gasesc vreo 25 de carti, le iau si ma asez intr-o banca si incep sa citesc. ot citind pe la pranz adormisem. ma trezisem abia pe la ora 17 upa care continui sa citesc pana ma apucase ora 20.00
Sus In jos
Bee
Mare Preoteasa
Mare Preoteasa
Bee


Mesaje : 476
Puncte : 15440
Karma : 9
Data de inscriere : 06/10/2010
Localizare : Casa Noptii, Tusla
Stare de spirit : Marked...

In clasa de sociologia vampirilor.  Empty
MesajSubiect: Re: In clasa de sociologia vampirilor.    In clasa de sociologia vampirilor.  EmptyJoi 11 Noi 2010, 01:22

Hey, Lum! striga Rebecca. Orele incep in 5 minute. Dan si cu mine avem cursul de scirma. Poti sa vii cu noi si sa citesti in sala de sport sa vezi cum se desfasoara orele la noi, si sa iti cunosti posibilii viitori colegi. Daca vrei liniste vorbesc cu Neferet sa ramai aici cat timp ea are ora in clasa de langa; ea o profesoara de Sociologie.
Sus In jos
http://twitter.com/#!/glam_honeybee
Invader Lamu
Novice
Novice
Invader Lamu


Mesaje : 114
Puncte : 14862
Karma : 0
Data de inscriere : 27/10/2010

In clasa de sociologia vampirilor.  Empty
MesajSubiect: Re: In clasa de sociologia vampirilor.    In clasa de sociologia vampirilor.  EmptyJoi 11 Noi 2010, 01:30

-Pai deja am citit vveo 20 de carti azi. Si mai am 5 si da cred ca le voi citi in sala de sport.


Ultima editare efectuata de catre Invader Lamu in Joi 11 Noi 2010, 01:34, editata de 1 ori
Sus In jos
Bee
Mare Preoteasa
Mare Preoteasa
Bee


Mesaje : 476
Puncte : 15440
Karma : 9
Data de inscriere : 06/10/2010
Localizare : Casa Noptii, Tusla
Stare de spirit : Marked...

In clasa de sociologia vampirilor.  Empty
MesajSubiect: Re: In clasa de sociologia vampirilor.    In clasa de sociologia vampirilor.  EmptyJoi 11 Noi 2010, 01:34

Ok! Hai, Dan ma asteapta acolo.

Rebecca si Dan iesire spre Sala de Sport
Sus In jos
http://twitter.com/#!/glam_honeybee
CoralineLine10
Anul III
Anul III
CoralineLine10


Mesaje : 284
Puncte : 14796
Karma : 2
Data de inscriere : 19/01/2011
Stare de spirit : in love

In clasa de sociologia vampirilor.  Empty
MesajSubiect: Re: In clasa de sociologia vampirilor.    In clasa de sociologia vampirilor.  EmptyMar 25 Ian 2011, 16:01

Pe usa, intrase Coraline.Salut, Lum!Ce carti citesti?Coraline trasese o ochiada la teancul de carti asezat pe masa.

Edit by Bee: Cand scrii iesire spre x personajele ies dintr-un topic (care reprezinta un loc) si se duc sa posteze in topicul x unde vor scrie intrare din topicul y (topicul anterior) Smile Daca ai vre-o nelamurire da-mi MP
Sus In jos
HapPy GuRL
Anul III
Anul III
HapPy GuRL


Mesaje : 436
Puncte : 15014
Karma : 3
Data de inscriere : 15/01/2011
Localizare : bacau
Stare de spirit : always happy :)

In clasa de sociologia vampirilor.  Empty
MesajSubiect: Re: In clasa de sociologia vampirilor.    In clasa de sociologia vampirilor.  EmptyVin 28 Ian 2011, 17:50

intrare chole

le-am vazut pe fete si am luat loc langa ele. cum este la prima ora de sociologie vampireasca?
Sus In jos
CoralineLine10
Anul III
Anul III
CoralineLine10


Mesaje : 284
Puncte : 14796
Karma : 2
Data de inscriere : 19/01/2011
Stare de spirit : in love

In clasa de sociologia vampirilor.  Empty
MesajSubiect: Re: In clasa de sociologia vampirilor.    In clasa de sociologia vampirilor.  EmptyLun 07 Feb 2011, 16:40

Cred ca va fi super.Am auzit ca vom face cu Nefert.Pe usa intrase si StefanSalut fetelor!Sper ca nu am pierdut ora.Nu!Ai ajuns la fix!Ah!M-am speriat degeaba.De obicei, intarziam la vechea mea scoala.Nu vreau sa se intample si aici.
Sus In jos
HapPy GuRL
Anul III
Anul III
HapPy GuRL


Mesaje : 436
Puncte : 15014
Karma : 3
Data de inscriere : 15/01/2011
Localizare : bacau
Stare de spirit : always happy :)

In clasa de sociologia vampirilor.  Empty
MesajSubiect: Re: In clasa de sociologia vampirilor.    In clasa de sociologia vampirilor.  EmptyMar 08 Feb 2011, 01:49

stai cu mine sau stai cu el? am zis in soapta ca sa nu ma auda stefan
Sus In jos
CoralineLine10
Anul III
Anul III
CoralineLine10


Mesaje : 284
Puncte : 14796
Karma : 2
Data de inscriere : 19/01/2011
Stare de spirit : in love

In clasa de sociologia vampirilor.  Empty
MesajSubiect: Re: In clasa de sociologia vampirilor.    In clasa de sociologia vampirilor.  EmptyMar 08 Feb 2011, 03:28

Pai......as vrea cu tine....sa nu par topita dupa el.Stefan luase loc langa un baiat.Bun.Poti sta cu mine acum.Coraline isi dase parul din ochi si se uita la el.Stefan i-a zambit.Iarasi a aruncat stralucirea de perla care o avea dentitia sa perfecta.
Sus In jos
HapPy GuRL
Anul III
Anul III
HapPy GuRL


Mesaje : 436
Puncte : 15014
Karma : 3
Data de inscriere : 15/01/2011
Localizare : bacau
Stare de spirit : always happy :)

In clasa de sociologia vampirilor.  Empty
MesajSubiect: Re: In clasa de sociologia vampirilor.    In clasa de sociologia vampirilor.  EmptyMar 08 Feb 2011, 03:52

Hai sa ne asezam in spatele lui. i-am facut cu ochiul Carolinei.
Sus In jos
CoralineLine10
Anul III
Anul III
CoralineLine10


Mesaje : 284
Puncte : 14796
Karma : 2
Data de inscriere : 19/01/2011
Stare de spirit : in love

In clasa de sociologia vampirilor.  Empty
MesajSubiect: Re: In clasa de sociologia vampirilor.    In clasa de sociologia vampirilor.  EmptyMar 08 Feb 2011, 04:24

Bine.Coraline ii zambise si isi mutase privirea spre banca din spatele lui Stefan. Banca era libera.Coraline luase loc si o astepta pe Chole.Wow!Stefan era frumos din orice pozitie.
Sus In jos
HapPy GuRL
Anul III
Anul III
HapPy GuRL


Mesaje : 436
Puncte : 15014
Karma : 3
Data de inscriere : 15/01/2011
Localizare : bacau
Stare de spirit : always happy :)

In clasa de sociologia vampirilor.  Empty
MesajSubiect: Re: In clasa de sociologia vampirilor.    In clasa de sociologia vampirilor.  EmptyMar 08 Feb 2011, 13:16

Gata. Sa scapi un pix in timpul orei pe langa el sa vedem ce se intampla.
Sus In jos
CoralineLine10
Anul III
Anul III
CoralineLine10


Mesaje : 284
Puncte : 14796
Karma : 2
Data de inscriere : 19/01/2011
Stare de spirit : in love

In clasa de sociologia vampirilor.  Empty
MesajSubiect: Re: In clasa de sociologia vampirilor.    In clasa de sociologia vampirilor.  EmptyMier 09 Feb 2011, 03:33

Da.Vom vedea.
Sus In jos
HapPy GuRL
Anul III
Anul III
HapPy GuRL


Mesaje : 436
Puncte : 15014
Karma : 3
Data de inscriere : 15/01/2011
Localizare : bacau
Stare de spirit : always happy :)

In clasa de sociologia vampirilor.  Empty
MesajSubiect: Re: In clasa de sociologia vampirilor.    In clasa de sociologia vampirilor.  EmptyMier 09 Feb 2011, 13:45

Neferet intra in clasa.
e superba nu-i asa?
Sus In jos
Invader Lamu
Novice
Novice
Invader Lamu


Mesaje : 114
Puncte : 14862
Karma : 0
Data de inscriere : 27/10/2010

In clasa de sociologia vampirilor.  Empty
MesajSubiect: Re: In clasa de sociologia vampirilor.    In clasa de sociologia vampirilor.  EmptyJoi 10 Feb 2011, 02:53

-Citesc o carte despre efectele adverse ale transformarii in vampir. Ii raspund lui Coraline.
Sus In jos
CoralineLine10
Anul III
Anul III
CoralineLine10


Mesaje : 284
Puncte : 14796
Karma : 2
Data de inscriere : 19/01/2011
Stare de spirit : in love

In clasa de sociologia vampirilor.  Empty
MesajSubiect: Re: In clasa de sociologia vampirilor.    In clasa de sociologia vampirilor.  EmptyJoi 10 Feb 2011, 04:11

Ooo,chiar e frumoasa.Coraline o privea pe Nefert.Avea parul bogat de un castaniu spre rosu.Ochii ei straluceau ca smaraldele.Oare sa dau pixul acum pe jos?Cand vrei sa-l scap, zi-mi hai!
Sus In jos
HapPy GuRL
Anul III
Anul III
HapPy GuRL


Mesaje : 436
Puncte : 15014
Karma : 3
Data de inscriere : 15/01/2011
Localizare : bacau
Stare de spirit : always happy :)

In clasa de sociologia vampirilor.  Empty
MesajSubiect: Re: In clasa de sociologia vampirilor.    In clasa de sociologia vampirilor.  EmptyJoi 10 Feb 2011, 04:39

pai sa-l dai jos in dreptul lui dar sa nu para asa de evident. uite pune caietul asta asa si miscal ca sa cada. iti fac eu semn.
Sus In jos
CoralineLine10
Anul III
Anul III
CoralineLine10


Mesaje : 284
Puncte : 14796
Karma : 2
Data de inscriere : 19/01/2011
Stare de spirit : in love

In clasa de sociologia vampirilor.  Empty
MesajSubiect: Re: In clasa de sociologia vampirilor.    In clasa de sociologia vampirilor.  EmptyVin 11 Feb 2011, 16:43

Bine.Coraline luase caietul si puse pixul pe el.Cand Nefert le spuse elevilor sa noteze,Coraline luase caietul repede.Pixul cazuse jos.Si astepta.Stefan s-a aplecat dupa el si i l-a dat fetei.Coraline i-a zambit.Multumesc.N-ai pentru ce.Chiar daca nu aveam chef sa ma aplec dupa el, tot ti-l dadeam.Dar ar fi fost inposibil sa-mi fi fost lene.Scoala e super.E curata , oamnenii sunt prietenosi, imi plac mult elevele si elevii si mai ales tu .esti foarte draguta.Coraline ii zambise.Sper sa nu ma inrosesc, gandeste-te ce ti-a spus Chole.Concentreaza-te.Apa, alunga-mi roseata din obraji si curata-i de rusinea mea.Sunt prea emotionata.Chiar a spus ca sunt draguta....
Sus In jos
HapPy GuRL
Anul III
Anul III
HapPy GuRL


Mesaje : 436
Puncte : 15014
Karma : 3
Data de inscriere : 15/01/2011
Localizare : bacau
Stare de spirit : always happy :)

In clasa de sociologia vampirilor.  Empty
MesajSubiect: Re: In clasa de sociologia vampirilor.    In clasa de sociologia vampirilor.  EmptySam 12 Feb 2011, 00:38

hi hi hi ti-a zis ca esti draguta. data viitoare zii ca si el e scump si zambeste-i
Sus In jos
CoralineLine10
Anul III
Anul III
CoralineLine10


Mesaje : 284
Puncte : 14796
Karma : 2
Data de inscriere : 19/01/2011
Stare de spirit : in love

In clasa de sociologia vampirilor.  Empty
MesajSubiect: Re: In clasa de sociologia vampirilor.    In clasa de sociologia vampirilor.  EmptySam 12 Feb 2011, 00:59

Ok......da.....bine...Coraline trase aer adanc in piept si spuse:Peste 2 saptamani e ziua mea.Oare sa mi-o fac?
Sus In jos
HapPy GuRL
Anul III
Anul III
HapPy GuRL


Mesaje : 436
Puncte : 15014
Karma : 3
Data de inscriere : 15/01/2011
Localizare : bacau
Stare de spirit : always happy :)

In clasa de sociologia vampirilor.  Empty
MesajSubiect: Re: In clasa de sociologia vampirilor.    In clasa de sociologia vampirilor.  EmptySam 12 Feb 2011, 01:16

normal ooc in ce luna suntem in joc? bic unde ai vrea? am inceput sa zambesc smechereste oare ce cadou o sa-ti ia?
Sus In jos
CoralineLine10
Anul III
Anul III
CoralineLine10


Mesaje : 284
Puncte : 14796
Karma : 2
Data de inscriere : 19/01/2011
Stare de spirit : in love

In clasa de sociologia vampirilor.  Empty
MesajSubiect: Re: In clasa de sociologia vampirilor.    In clasa de sociologia vampirilor.  EmptySam 12 Feb 2011, 01:19

Pai nu sunt sigura.Sa ma gandesc.Suntem pe 3 octombrie.Ziua mea e pe 17 octombrie.Sunt balanta.
Sus In jos
HapPy GuRL
Anul III
Anul III
HapPy GuRL


Mesaje : 436
Puncte : 15014
Karma : 3
Data de inscriere : 15/01/2011
Localizare : bacau
Stare de spirit : always happy :)

In clasa de sociologia vampirilor.  Empty
MesajSubiect: Re: In clasa de sociologia vampirilor.    In clasa de sociologia vampirilor.  EmptySam 12 Feb 2011, 02:17

a mea e tocmai in vara! mai am mult! ooc ziua lui chole nu e aceeasi cu a mea bic vreau sa ma duc sa ma plimb prin curte dupa ora. neferet isi drese glasul si ne facu din nou atente.
Sus In jos
CoralineLine10
Anul III
Anul III
CoralineLine10


Mesaje : 284
Puncte : 14796
Karma : 2
Data de inscriere : 19/01/2011
Stare de spirit : in love

In clasa de sociologia vampirilor.  Empty
MesajSubiect: Re: In clasa de sociologia vampirilor.    In clasa de sociologia vampirilor.  EmptyDum 13 Feb 2011, 01:58

Coraline isi puse mana pe frunte.Cred ca am febra.Dupa ora, ma duc la infirmerie.Coraline tusise.Nu ma simt prea bine.
Clopotelul sunase.Coraline iesise afara din clasa.Ma duc la infirmerie.Tu ramai la ore.Ma voi descurca eu.Coraline se indreptase spre infirmerie.Oare resping transformarea?Oare voi mai trai?
Sus In jos
Continut sponsorizat





In clasa de sociologia vampirilor.  Empty
MesajSubiect: Re: In clasa de sociologia vampirilor.    In clasa de sociologia vampirilor.  Empty

Sus In jos
 
In clasa de sociologia vampirilor.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
House Of Night Romania :: RPG :: Casa Noptii :: Salile de clasa-
Mergi direct la: