House Of Night Romania
Afrodita LaFonte 4a4c9e20e2e1132cd5eee5ca055ab6a8
Fii Binecuvantat! Bine ai venit pe forumul House Of Night Romania, noul forum dedicat seriei Casa Noptii scrisa de P.C. si Kristin Cast! Inregistreaza-te acum si vei putea vorbi cu ceilalti membrii despre personajele tale favorite din serie, autoare sau chiar participa la RPG. Ce mai astepti?
House Of Night Romania
Afrodita LaFonte 4a4c9e20e2e1132cd5eee5ca055ab6a8
Fii Binecuvantat! Bine ai venit pe forumul House Of Night Romania, noul forum dedicat seriei Casa Noptii scrisa de P.C. si Kristin Cast! Inregistreaza-te acum si vei putea vorbi cu ceilalti membrii despre personajele tale favorite din serie, autoare sau chiar participa la RPG. Ce mai astepti?
House Of Night Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Cel mai apropiat loc de Casa Noptii, Tusla, Oklahoma! Vino sa fii Insemnat!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Afrodita LaFonte

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Bee
Mare Preoteasa
Mare Preoteasa
Bee


Mesaje : 476
Puncte : 15416
Karma : 9
Data de inscriere : 06/10/2010
Localizare : Casa Noptii, Tusla
Stare de spirit : Marked...

Afrodita LaFonte Empty
MesajSubiect: Afrodita LaFonte   Afrodita LaFonte EmptySam 09 Oct 2010, 00:21

Afrodita este fosta lidera a Fiicelor Intunericului si obisnuia sa fie cea mai populara in Casa Noptii (pana sa vina Zoey Very Happy ). De asemenea, fostul ei prieten era nimeni altul decat Cel Mai Tare Novice din Casa Noptii, Erik Night. La inceput ea si Zoey nu se suportau, dar la Casa Noptii lucrurile nu prea sunt ceea ce par si acum cele doua se inteleg.
Parul ei blond, ochii albastri, sprancenele perfect pensate si corpul ei de model ii aduc aminte lui Zoey de o versiune mult mai tanara a Sarei Jessica Parker.
Afrodita are viziuni despre tragedi din viitor.
Sus In jos
http://twitter.com/#!/glam_honeybee
alexandraaa.
Mare Preoteasa
Mare Preoteasa



Mesaje : 60
Puncte : 14913
Karma : 2
Data de inscriere : 08/10/2010

Afrodita LaFonte Empty
MesajSubiect: Re: Afrodita LaFonte   Afrodita LaFonte EmptyVin 15 Oct 2010, 21:46

La inceput Afrodita mi s-a parut foarte reaaaa, rece si nesuferita. Dar imi pare foarte bine ca ea si zoey se inteleg mai bine acum.
Sus In jos
Bee
Mare Preoteasa
Mare Preoteasa
Bee


Mesaje : 476
Puncte : 15416
Karma : 9
Data de inscriere : 06/10/2010
Localizare : Casa Noptii, Tusla
Stare de spirit : Marked...

Afrodita LaFonte Empty
MesajSubiect: Re: Afrodita LaFonte   Afrodita LaFonte EmptyMar 21 Dec 2010, 21:22

Deci - nu ar mai trebui sa imi incep propozitiile cu deci - incep sa o plac pe Afrodita din ce in ce mai mult, uneori chiar mai mult decat pe Zoey!! Cred ca asta se datoreaza oarecum si lui Darius care este foarte HOT (in mintea mea). Dar devine din ce in ce mai draguta si tin minte ca la un moment dat zicea si Stark ca incepe sa ii placa (nu placa 'placa') de Afrodita desi nu i-ar spune asta niciodata in fata. Laughing
Sus In jos
http://twitter.com/#!/glam_honeybee
HapPy GuRL
Anul III
Anul III
HapPy GuRL


Mesaje : 436
Puncte : 14990
Karma : 3
Data de inscriere : 15/01/2011
Localizare : bacau
Stare de spirit : always happy :)

Afrodita LaFonte Empty
MesajSubiect: Re: Afrodita LaFonte   Afrodita LaFonte EmptySam 15 Ian 2011, 01:22

da si mie incepe sa-mi placa mai mult decat zoey dar e mai interesanta zoey adica e aleasa de nyx are 3 iubiti. abia astept sa vad pe cine alege!
oare care e numele ei adevarat? Question oare scrie intr-o carte de numele adevarat al unuia dintre vampiri/novici

Edit by Bee: te rog sa ai grija cu dublu posturile Smile
Sus In jos
Bee
Mare Preoteasa
Mare Preoteasa
Bee


Mesaje : 476
Puncte : 15416
Karma : 9
Data de inscriere : 06/10/2010
Localizare : Casa Noptii, Tusla
Stare de spirit : Marked...

Afrodita LaFonte Empty
MesajSubiect: Re: Afrodita LaFonte   Afrodita LaFonte EmptyMier 19 Ian 2011, 21:36

Nu stiu care e numele ei adevarat. Nu cred ca a mentionat. Au spus doar ca ea si cu Venus si-au schimbat numele cand au devenit novice dar de fostul ei nume... Numele de familie e acelasi ca doar e primarul LaFonte, tatal ei. Oricum, orice nume ar fi avut inainte de Afrodita sunt sigura ca era un nume la fel de special (sa se potriveasca cu personalitatea ei).
Sus In jos
http://twitter.com/#!/glam_honeybee
HapPy GuRL
Anul III
Anul III
HapPy GuRL


Mesaje : 436
Puncte : 14990
Karma : 3
Data de inscriere : 15/01/2011
Localizare : bacau
Stare de spirit : always happy :)

Afrodita LaFonte Empty
MesajSubiect: Re: Afrodita LaFonte   Afrodita LaFonte EmptyJoi 20 Ian 2011, 01:43

sau probabil avea unul stupid si de asta si l-a schimbat Very Happy
Sus In jos
Bee
Mare Preoteasa
Mare Preoteasa
Bee


Mesaje : 476
Puncte : 15416
Karma : 9
Data de inscriere : 06/10/2010
Localizare : Casa Noptii, Tusla
Stare de spirit : Marked...

Afrodita LaFonte Empty
MesajSubiect: Re: Afrodita LaFonte   Afrodita LaFonte EmptyJoi 20 Ian 2011, 02:18

Nu m-am gandit in felul asta da poate fi o posibilitate. Laughing Mi o si imaginez cu un nume aiurit.
Sus In jos
http://twitter.com/#!/glam_honeybee
Continut sponsorizat





Afrodita LaFonte Empty
MesajSubiect: Re: Afrodita LaFonte   Afrodita LaFonte Empty

Sus In jos
 
Afrodita LaFonte
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Aphrodite LaFonte
» Afrodita si Darius

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
House Of Night Romania :: Lumea House Of Night :: Personaje :: Novici-
Mergi direct la: