House Of Night Romania
camera lui Caroline si a lui Chole - Pagina 2 4a4c9e20e2e1132cd5eee5ca055ab6a8
Fii Binecuvantat! Bine ai venit pe forumul House Of Night Romania, noul forum dedicat seriei Casa Noptii scrisa de P.C. si Kristin Cast! Inregistreaza-te acum si vei putea vorbi cu ceilalti membrii despre personajele tale favorite din serie, autoare sau chiar participa la RPG. Ce mai astepti?
House Of Night Romania
camera lui Caroline si a lui Chole - Pagina 2 4a4c9e20e2e1132cd5eee5ca055ab6a8
Fii Binecuvantat! Bine ai venit pe forumul House Of Night Romania, noul forum dedicat seriei Casa Noptii scrisa de P.C. si Kristin Cast! Inregistreaza-te acum si vei putea vorbi cu ceilalti membrii despre personajele tale favorite din serie, autoare sau chiar participa la RPG. Ce mai astepti?
House Of Night Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Cel mai apropiat loc de Casa Noptii, Tusla, Oklahoma! Vino sa fii Insemnat!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 camera lui Caroline si a lui Chole

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
HapPy GuRL
Anul III
Anul III
HapPy GuRL


Mesaje : 436
Puncte : 15080
Karma : 3
Data de inscriere : 15/01/2011
Localizare : bacau
Stare de spirit : always happy :)

camera lui Caroline si a lui Chole - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: camera lui Caroline si a lui Chole   camera lui Caroline si a lui Chole - Pagina 2 EmptyJoi 27 Ian 2011, 02:43

super! chiar nu stiu cum e la scrima.am luat cartile de la bee.
Sus In jos
Bee
Mare Preoteasa
Mare Preoteasa
Bee


Mesaje : 476
Puncte : 15506
Karma : 9
Data de inscriere : 06/10/2010
Localizare : Casa Noptii, Tusla
Stare de spirit : Marked...

camera lui Caroline si a lui Chole - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: camera lui Caroline si a lui Chole   camera lui Caroline si a lui Chole - Pagina 2 EmptyJoi 27 Ian 2011, 02:51

E foarte tare. Mie imi plac sporturile dar la scrima Dan e un adevarat maestru. Sa nu afle ca am zis asta, adauga ea razand.
Sus In jos
http://twitter.com/#!/glam_honeybee
HapPy GuRL
Anul III
Anul III
HapPy GuRL


Mesaje : 436
Puncte : 15080
Karma : 3
Data de inscriere : 15/01/2011
Localizare : bacau
Stare de spirit : always happy :)

camera lui Caroline si a lui Chole - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: camera lui Caroline si a lui Chole   camera lui Caroline si a lui Chole - Pagina 2 EmptyJoi 27 Ian 2011, 02:56

tu te pricepi?care e ora ta preferata? cu care prof e cel mai misto?
Sus In jos
CoralineLine10
Anul III
Anul III
CoralineLine10


Mesaje : 284
Puncte : 14862
Karma : 2
Data de inscriere : 19/01/2011
Stare de spirit : in love

camera lui Caroline si a lui Chole - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: camera lui Caroline si a lui Chole   camera lui Caroline si a lui Chole - Pagina 2 EmptyJoi 27 Ian 2011, 03:24

O, mie imi place foarte mult sa cant.Cred ca asta voi deveni.Cantareata.
Sus In jos
HapPy GuRL
Anul III
Anul III
HapPy GuRL


Mesaje : 436
Puncte : 15080
Karma : 3
Data de inscriere : 15/01/2011
Localizare : bacau
Stare de spirit : always happy :)

camera lui Caroline si a lui Chole - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: camera lui Caroline si a lui Chole   camera lui Caroline si a lui Chole - Pagina 2 EmptyJoi 27 Ian 2011, 03:29

eu calareata sau actrita. imi place sa ma prefac ca sunt altcineva. eram destul de buna la vechea mea scoala.m-am plictisit sa mai tin cartile in brate si le-am pus pe birou.
Sus In jos
Bee
Mare Preoteasa
Mare Preoteasa
Bee


Mesaje : 476
Puncte : 15506
Karma : 9
Data de inscriere : 06/10/2010
Localizare : Casa Noptii, Tusla
Stare de spirit : Marked...

camera lui Caroline si a lui Chole - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: camera lui Caroline si a lui Chole   camera lui Caroline si a lui Chole - Pagina 2 EmptyJoi 27 Ian 2011, 16:35

Si eu ador actoria, cantatul si echitatia OOC: le practic pe toate si in viata reala BIC: Nu pot sa aleg o preferata. Fiecare are ceva aparte.
Sus In jos
http://twitter.com/#!/glam_honeybee
HapPy GuRL
Anul III
Anul III
HapPy GuRL


Mesaje : 436
Puncte : 15080
Karma : 3
Data de inscriere : 15/01/2011
Localizare : bacau
Stare de spirit : always happy :)

camera lui Caroline si a lui Chole - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: camera lui Caroline si a lui Chole   camera lui Caroline si a lui Chole - Pagina 2 EmptyJoi 27 Ian 2011, 23:51

ar trebui sa ma grabesc daca nu vreau sa intarzii ooc ar trebui sa scriem la descriere si orarul. bic m-am dus spre dulap sa-mi gasesc hainele.
Sus In jos
Bee
Mare Preoteasa
Mare Preoteasa
Bee


Mesaje : 476
Puncte : 15506
Karma : 9
Data de inscriere : 06/10/2010
Localizare : Casa Noptii, Tusla
Stare de spirit : Marked...

camera lui Caroline si a lui Chole - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: camera lui Caroline si a lui Chole   camera lui Caroline si a lui Chole - Pagina 2 EmptyVin 28 Ian 2011, 02:48

ooc: lasa ca nu cred ca o sa tinem cont de un orar fix bic: Si eu ar trebui sa plec la ore.
Sus In jos
http://twitter.com/#!/glam_honeybee
HapPy GuRL
Anul III
Anul III
HapPy GuRL


Mesaje : 436
Puncte : 15080
Karma : 3
Data de inscriere : 15/01/2011
Localizare : bacau
Stare de spirit : always happy :)

camera lui Caroline si a lui Chole - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: camera lui Caroline si a lui Chole   camera lui Caroline si a lui Chole - Pagina 2 EmptyVin 28 Ian 2011, 17:38

pa! am zis ducandu-ma spre baie.
in 40 de minute eram gata si m-am dus la ore.
Sus In jos
CoralineLine10
Anul III
Anul III
CoralineLine10


Mesaje : 284
Puncte : 14862
Karma : 2
Data de inscriere : 19/01/2011
Stare de spirit : in love

camera lui Caroline si a lui Chole - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: camera lui Caroline si a lui Chole   camera lui Caroline si a lui Chole - Pagina 2 EmptyLun 07 Feb 2011, 16:37

Coraline isi luase pe ea o pereche de blugi negri si un tricou bleu.OCCador bleulBIC Isi aranjase parul in viteza si se grabise pe usa OCC pot sa scriu ce spune Coraline cu bleu?BIC Fetelor, asteptati!
Sus In jos
HapPy GuRL
Anul III
Anul III
HapPy GuRL


Mesaje : 436
Puncte : 15080
Karma : 3
Data de inscriere : 15/01/2011
Localizare : bacau
Stare de spirit : always happy :)

camera lui Caroline si a lui Chole - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: camera lui Caroline si a lui Chole   camera lui Caroline si a lui Chole - Pagina 2 EmptyMar 08 Feb 2011, 01:31

hai! te asteptam. care e ora voastra preferata? eu ador sociologia vampireasca , arta teatrala si echitatia.
Sus In jos
CoralineLine10
Anul III
Anul III
CoralineLine10


Mesaje : 284
Puncte : 14862
Karma : 2
Data de inscriere : 19/01/2011
Stare de spirit : in love

camera lui Caroline si a lui Chole - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: camera lui Caroline si a lui Chole   camera lui Caroline si a lui Chole - Pagina 2 EmptyMar 08 Feb 2011, 02:31

Pai...imi place muzica.E super.
Sus In jos
HapPy GuRL
Anul III
Anul III
HapPy GuRL


Mesaje : 436
Puncte : 15080
Karma : 3
Data de inscriere : 15/01/2011
Localizare : bacau
Stare de spirit : always happy :)

camera lui Caroline si a lui Chole - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: camera lui Caroline si a lui Chole   camera lui Caroline si a lui Chole - Pagina 2 EmptyMar 08 Feb 2011, 03:51

cu vento? pacat ca nu poti sa faci si muzica si desen si arta teatrala.
Sus In jos
CoralineLine10
Anul III
Anul III
CoralineLine10


Mesaje : 284
Puncte : 14862
Karma : 2
Data de inscriere : 19/01/2011
Stare de spirit : in love

camera lui Caroline si a lui Chole - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: camera lui Caroline si a lui Chole   camera lui Caroline si a lui Chole - Pagina 2 EmptyMar 08 Feb 2011, 04:03

Da...dar am o voce foarte buna.Coraline isi luase rucsacul in spate,scoase telefonul din buzunar si se uitase la noul mesaj care l-a primit.E de la Demi, sora mea.M-a intrebat daca am ajuns.Stai sa-i trimit mesaj , ca daca nu ii rasbund in curand o sa faca urat.Iti zic, se sperie foarte repede.Coraline tastase ceva repede pe telefonul ei BlackBerry si si-l puse in buzunar.Oare se vor supara profii daca il iau si pe Shoe?El, in mod normal, e ca o pisica,dar ma gandesc sa nu fie si alta pisica la ora si sa sasaie.Poate fi enervant.Coraline se asezase pe pat si isi lega sireturile de la tenisi.Incepuse sa-si roada unghiile.Ma tot streseaza gandul ca trebuie sa-l las pe Shoe-Shine in camera.Er plange o secunda fara mine.Isi puse mina in par,si-l aranjase si ii comunicase cainelui:Daca stai aici, singurel, pentru 3 ore, plangi?Voi veni la pranz sa-ti dau ceva de mancare.Coraline il mangaiase pe cap.Sa fii cuminte.fata se ridicase si indrepta privirea spre Chole.Sa mergem.OOCpostul asta e urias.BIC Coraline mai trase o ochiada cainelui, si se pregatea sa iasa pe usa.
Sus In jos
HapPy GuRL
Anul III
Anul III
HapPy GuRL


Mesaje : 436
Puncte : 15080
Karma : 3
Data de inscriere : 15/01/2011
Localizare : bacau
Stare de spirit : always happy :)

camera lui Caroline si a lui Chole - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: camera lui Caroline si a lui Chole   camera lui Caroline si a lui Chole - Pagina 2 EmptyMar 08 Feb 2011, 04:09

O sa fie cuminte. De obicei este cuminte nu? Dar din cate vad nu cred a o sa stea nici sase secunde fara tine. Am o idee dar hmm nu stiu. Gaseste-i un prieten. Cauta un caine sau poate o pisica cu care sa se inteleaga sau pune-i un film cu caini. Stii, poate merge.
Sus In jos
CoralineLine10
Anul III
Anul III
CoralineLine10


Mesaje : 284
Puncte : 14862
Karma : 2
Data de inscriere : 19/01/2011
Stare de spirit : in love

camera lui Caroline si a lui Chole - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: camera lui Caroline si a lui Chole   camera lui Caroline si a lui Chole - Pagina 2 EmptyMar 08 Feb 2011, 04:29

Pai.....poate Celine ar vrea!Vad ca nu a latrat la ea cand a intrat in camera.Becca a zis ca e o adevarata lady.
Sus In jos
HapPy GuRL
Anul III
Anul III
HapPy GuRL


Mesaje : 436
Puncte : 15080
Karma : 3
Data de inscriere : 15/01/2011
Localizare : bacau
Stare de spirit : always happy :)

camera lui Caroline si a lui Chole - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: camera lui Caroline si a lui Chole   camera lui Caroline si a lui Chole - Pagina 2 EmptyMar 08 Feb 2011, 13:14

Perfect! Deci nu trebuie sa ne mai facem griji. Hai sa ne grabim daca vrei sa prindem locuri in spatele lui stefan. si am ridicat usor din sparncene.
Sus In jos
CoralineLine10
Anul III
Anul III
CoralineLine10


Mesaje : 284
Puncte : 14862
Karma : 2
Data de inscriere : 19/01/2011
Stare de spirit : in love

camera lui Caroline si a lui Chole - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: camera lui Caroline si a lui Chole   camera lui Caroline si a lui Chole - Pagina 2 EmptyMier 09 Feb 2011, 02:50

Bine,dar nu vreau sa exagerez.E adevarat ca il plac.Pana acum imi place mult de el,dar sa vad mai incolo.....Coraline se inrosise.Si crede-ma, ma inrosesc daca vorbesc despre baietii care ii mai plac.
Sus In jos
HapPy GuRL
Anul III
Anul III
HapPy GuRL


Mesaje : 436
Puncte : 15080
Karma : 3
Data de inscriere : 15/01/2011
Localizare : bacau
Stare de spirit : always happy :)

camera lui Caroline si a lui Chole - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: camera lui Caroline si a lui Chole   camera lui Caroline si a lui Chole - Pagina 2 EmptyMier 09 Feb 2011, 02:52

eu am invatat sa tin asta sub control.si i-am facut cu ochiul
Sus In jos
CoralineLine10
Anul III
Anul III
CoralineLine10


Mesaje : 284
Puncte : 14862
Karma : 2
Data de inscriere : 19/01/2011
Stare de spirit : in love

camera lui Caroline si a lui Chole - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: camera lui Caroline si a lui Chole   camera lui Caroline si a lui Chole - Pagina 2 EmptyMier 09 Feb 2011, 03:05

Poti sa-mi predai lectia???Eu abia am inceput clasa ,,Nu te mai inrosi''. Am nevoie de un profesor.Coraline rase si isi dase parul din fata.Chiar il plac pe Stefan.Oare el ma place?
Sus In jos
HapPy GuRL
Anul III
Anul III
HapPy GuRL


Mesaje : 436
Puncte : 15080
Karma : 3
Data de inscriere : 15/01/2011
Localizare : bacau
Stare de spirit : always happy :)

camera lui Caroline si a lui Chole - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: camera lui Caroline si a lui Chole   camera lui Caroline si a lui Chole - Pagina 2 EmptyMier 09 Feb 2011, 13:41

hi hi hi. da ai nevoie de lectia aia. hai sa-ti facem rost de un manual.
Sus In jos
CoralineLine10
Anul III
Anul III
CoralineLine10


Mesaje : 284
Puncte : 14862
Karma : 2
Data de inscriere : 19/01/2011
Stare de spirit : in love

camera lui Caroline si a lui Chole - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: camera lui Caroline si a lui Chole   camera lui Caroline si a lui Chole - Pagina 2 EmptyJoi 10 Feb 2011, 04:12

Pai......la ce biblioteca o pot gasi???
Sus In jos
HapPy GuRL
Anul III
Anul III
HapPy GuRL


Mesaje : 436
Puncte : 15080
Karma : 3
Data de inscriere : 15/01/2011
Localizare : bacau
Stare de spirit : always happy :)

camera lui Caroline si a lui Chole - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: camera lui Caroline si a lui Chole   camera lui Caroline si a lui Chole - Pagina 2 EmptyJoi 10 Feb 2011, 04:36

la moi. primul pas ca sa nu te inrosesti: sa folosesti un corector verde sau sa-ti tii in frau emotiile.
Sus In jos
CoralineLine10
Anul III
Anul III
CoralineLine10


Mesaje : 284
Puncte : 14862
Karma : 2
Data de inscriere : 19/01/2011
Stare de spirit : in love

camera lui Caroline si a lui Chole - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: camera lui Caroline si a lui Chole   camera lui Caroline si a lui Chole - Pagina 2 EmptyVin 11 Feb 2011, 16:48

Voi ruga apa sa-mi curate obrajii de rosul care-l prind cand am emotii.
Sus In jos
HapPy GuRL
Anul III
Anul III
HapPy GuRL


Mesaje : 436
Puncte : 15080
Karma : 3
Data de inscriere : 15/01/2011
Localizare : bacau
Stare de spirit : always happy :)

camera lui Caroline si a lui Chole - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: camera lui Caroline si a lui Chole   camera lui Caroline si a lui Chole - Pagina 2 EmptyDum 13 Feb 2011, 20:06

vai, pana si lucrurile i le-au luat! am mai facut cativa pasi si m-am prabusit in pat vrand sa ma las prada raurilor de lacrimi. dar n-am facut-o. cum sa stau in aceeasi camera in care cu numai trei ore in urma caroline isi facea manichiura? inca nu ma puteam obisnui cu ideea. tocmai cand imi gasisem si eu afinitatea. daca se poate numi asa. cred ca pot influenta oamenii sa faca anumite lucruri. probabil ca daca nu murea aveam maine sa controlam mintile profilor sau ale novicilor ca sa-i pun sa-mi faca temele. acum nu mai am cu cine sa fac asta. oare imi vor da un nou coleg. sper ca nu. nu vreau sa mai stau cu cineva in camera in special cu cineva care avea sa moara. si daca muream si eu? gata cu intristarea. oare stefan cum se simte se vedea ca tine la ea. am bagat mana in buzunar si am gasit flaconul de la neferet. de furie l-am aruncat in perete. gata, acum ma simt mai bine ca am spart ceva. am luat vaza albastra si am aruncat-o si pe aia in perete. e mult mai bine acum.
Sus In jos
Continut sponsorizat





camera lui Caroline si a lui Chole - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: camera lui Caroline si a lui Chole   camera lui Caroline si a lui Chole - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
camera lui Caroline si a lui Chole
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Chole Catt
» Chole Catt
» Camera 502
» Camera Rebeccai

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
House Of Night Romania :: RPG :: Casa Noptii :: Dormitoarele :: Dormitoarele Fetelor-
Mergi direct la: