House Of Night Romania
In Templul lui Nyx 4a4c9e20e2e1132cd5eee5ca055ab6a8
Fii Binecuvantat! Bine ai venit pe forumul House Of Night Romania, noul forum dedicat seriei Casa Noptii scrisa de P.C. si Kristin Cast! Inregistreaza-te acum si vei putea vorbi cu ceilalti membrii despre personajele tale favorite din serie, autoare sau chiar participa la RPG. Ce mai astepti?
House Of Night Romania
In Templul lui Nyx 4a4c9e20e2e1132cd5eee5ca055ab6a8
Fii Binecuvantat! Bine ai venit pe forumul House Of Night Romania, noul forum dedicat seriei Casa Noptii scrisa de P.C. si Kristin Cast! Inregistreaza-te acum si vei putea vorbi cu ceilalti membrii despre personajele tale favorite din serie, autoare sau chiar participa la RPG. Ce mai astepti?
House Of Night Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Cel mai apropiat loc de Casa Noptii, Tusla, Oklahoma! Vino sa fii Insemnat!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 In Templul lui Nyx

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
CoralineLine10
Anul III
Anul III
CoralineLine10


Mesaje : 284
Puncte : 14841
Karma : 2
Data de inscriere : 19/01/2011
Stare de spirit : in love

In Templul lui Nyx Empty
MesajSubiect: In Templul lui Nyx   In Templul lui Nyx EmptyMier 26 Ian 2011, 16:26

Coraline intrase in templu.Isi daduse gluga cea neagra de pe cap , ca sa vada cine mai e acolo.Nimeni nu era prin preajma.Coralineisi impreuna mainile si incepuse:Scumpa noastra zeita iubita,multumesc ca ai in paza acest loc.Multumesc pentru afinitatea mea.Multumesc pentru toti prietenii mei .Multumesc pentru tot.O usa se auzise si Coraline intoarse capul.Era Stefan.Salut. Oriunde merg, dau de tine.Ce faci?Coraline se uita la el si pleca capul in fata.Ce ai vrea sa fac intr-un templu?Ma rog.Da....si mai exact, pentru ce sau cine te rogi?Pai......pentru toti.Coraline se apropriase de el.Poftim ,e randul tau.Merci.Dupa vrei sa ne plimbam?Da, mi-ar placea.Coraline iesise impreuna cu Stefan pe usa.Se indreptau spre zidul estic.
Sus In jos
CoralineLine10
Anul III
Anul III
CoralineLine10


Mesaje : 284
Puncte : 14841
Karma : 2
Data de inscriere : 19/01/2011
Stare de spirit : in love

In Templul lui Nyx Empty
MesajSubiect: Re: In Templul lui Nyx   In Templul lui Nyx EmptyVin 25 Mar 2011, 16:25

Am intrat in Templul lui Nyx. Am aprins o lumanare albastra.Nyx, nu vreau sa dvin una rosie...... Am simtit o furnicatura pe frunte.
Cand m-am uitat in oglinda, aveam semnul rosu si era mai mare.Pe fata mea se intindeau valuri primejdioase de sange.Elementul meu se transfirma in sange.Oare i sa controlez sangele ca pe apa?
Sus In jos
HapPy GuRL
Anul III
Anul III
HapPy GuRL


Mesaje : 436
Puncte : 15059
Karma : 3
Data de inscriere : 15/01/2011
Localizare : bacau
Stare de spirit : always happy :)

In Templul lui Nyx Empty
MesajSubiect: Re: In Templul lui Nyx   In Templul lui Nyx EmptyMar 29 Mar 2011, 01:57

Hei, ce faci aici? ce se intampla? Chole se freca la ochi pentru ca tocmai se trezise.
Sus In jos
CoralineLine10
Anul III
Anul III
CoralineLine10


Mesaje : 284
Puncte : 14841
Karma : 2
Data de inscriere : 19/01/2011
Stare de spirit : in love

In Templul lui Nyx Empty
MesajSubiect: Re: In Templul lui Nyx   In Templul lui Nyx EmptyJoi 15 Sept 2011, 05:12

M-am uitat speriata la Chloe...nu stiam ce se intamplase...Chloe! Ma transform in vampir rosu!Speriata , am incheput sa plang....eram in fata oglinzii...deodata, ochii au prins o culoare rosie inspaimantatoare, lacrimi rosii imi curgeau din ochi...semnelemi se inrosisera de-a binelea...si se lungisera! Pe fata mea erau desenate sabii si multi oameni morti...si de asemenea balti de sange si razboinici curajosi....
Sus In jos
Continut sponsorizat





In Templul lui Nyx Empty
MesajSubiect: Re: In Templul lui Nyx   In Templul lui Nyx Empty

Sus In jos
 
In Templul lui Nyx
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
House Of Night Romania :: RPG :: Casa Noptii :: Templul lui Nyx-
Mergi direct la: