House Of Night Romania
Neatza Vampirashi 4a4c9e20e2e1132cd5eee5ca055ab6a8
Fii Binecuvantat! Bine ai venit pe forumul House Of Night Romania, noul forum dedicat seriei Casa Noptii scrisa de P.C. si Kristin Cast! Inregistreaza-te acum si vei putea vorbi cu ceilalti membrii despre personajele tale favorite din serie, autoare sau chiar participa la RPG. Ce mai astepti?
House Of Night Romania
Neatza Vampirashi 4a4c9e20e2e1132cd5eee5ca055ab6a8
Fii Binecuvantat! Bine ai venit pe forumul House Of Night Romania, noul forum dedicat seriei Casa Noptii scrisa de P.C. si Kristin Cast! Inregistreaza-te acum si vei putea vorbi cu ceilalti membrii despre personajele tale favorite din serie, autoare sau chiar participa la RPG. Ce mai astepti?
House Of Night Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Cel mai apropiat loc de Casa Noptii, Tusla, Oklahoma! Vino sa fii Insemnat!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Neatza Vampirashi

In jos 
AutorMesaj
xVampire
Invitat
Invitat



Mesaje : 1
Puncte : 13134
Karma : 0
Data de inscriere : 14/05/2012
Localizare : Casa Noptii,baby :>
Stare de spirit : Vampire

Neatza Vampirashi Empty
MesajSubiect: Neatza Vampirashi   Neatza Vampirashi EmptyLun 14 Mai 2012, 00:42

Neatza...ma numesc Stefania..si din curiozitate sau nu am pasit si eu aici.. Wink
Am cam 13 ani..but'fac 14 in iulie :>.. Razz
De Casa Noptii am aflat cam de un an-un an jumate..cotrobaind printr-un supermarket :]]
Ei bine...din prima clipa cand am vazut cartea Semnul...am inceput sa alerg spre persoana care venise cu mine..[matusa mea] si pana nu mia luato nu am plecat de acolo :]]
Si asa..inca un fan s-a nascut pe lume :]]
Pana acum am primele 7 carti..si fac eu pe dr*cu in patru si o sa le am pe toate Twisted Evil
Un singur lucru inafara ca ador Casa Noptii si pe Zoey Redbird..
Este ca il ador pe Stark,James Stark
Cool
Baiatul e prea Bunoc..gen BDM [Bun de mori :]]]
Il ador din orce punct de vedere...pana si zambetul ala smecher :>:>

...In fine in momentul asta unchiul meu urla pe strada X_X si nu prea am dispozitia sa scriu cine stie ce..

Sunt o fata,..dornica de prieteni..si..nu mai stiu ce sa zic..daca este ceva intrebati Very Happy:D

Ciusss'

Sus In jos
 
Neatza Vampirashi
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
House Of Night Romania :: Administrare :: Nou Veniti-
Mergi direct la: