House Of Night Romania
Stevie Rae Johnson 4a4c9e20e2e1132cd5eee5ca055ab6a8
Fii Binecuvantat! Bine ai venit pe forumul House Of Night Romania, noul forum dedicat seriei Casa Noptii scrisa de P.C. si Kristin Cast! Inregistreaza-te acum si vei putea vorbi cu ceilalti membrii despre personajele tale favorite din serie, autoare sau chiar participa la RPG. Ce mai astepti?
House Of Night Romania
Stevie Rae Johnson 4a4c9e20e2e1132cd5eee5ca055ab6a8
Fii Binecuvantat! Bine ai venit pe forumul House Of Night Romania, noul forum dedicat seriei Casa Noptii scrisa de P.C. si Kristin Cast! Inregistreaza-te acum si vei putea vorbi cu ceilalti membrii despre personajele tale favorite din serie, autoare sau chiar participa la RPG. Ce mai astepti?
House Of Night Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Cel mai apropiat loc de Casa Noptii, Tusla, Oklahoma! Vino sa fii Insemnat!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Stevie Rae Johnson

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Bee
Mare Preoteasa
Mare Preoteasa
Bee


Mesaje : 476
Puncte : 15506
Karma : 9
Data de inscriere : 06/10/2010
Localizare : Casa Noptii, Tusla
Stare de spirit : Marked...

Stevie Rae Johnson Empty
MesajSubiect: Stevie Rae Johnson   Stevie Rae Johnson EmptySam 09 Oct 2010, 19:18

Stevie Rae este fosta colega de camera a lui Zoey. Corpul ei a respins transformarea si ea a murit, dar, datorita lui Neferet, s-a intors ca un Vampir Rosu, cu noi abilitati. In afara de afinitatea pentru Pamant, pe care a dobandit-o cand era Novice, ea poate sa manipuleze gandurile oamenilor si sa se catere, dar soarele o deranjeaza mult mai mult decat pe Novicii obisnuiti. A fost nevoita sa se mute din Casa Noptii si locuieste in tunelele de sub Tusla.
Provine din Henryetta si adora cizmele de cowboy si pe Kenny Chesney.
Sus In jos
http://twitter.com/#!/glam_honeybee
BlueMoon
Invitat
Invitat
BlueMoon


Mesaje : 30
Puncte : 14873
Karma : 1
Data de inscriere : 03/11/2010
Localizare : Campina
Stare de spirit : -

Stevie Rae Johnson Empty
MesajSubiect: Re: Stevie Rae Johnson   Stevie Rae Johnson EmptyJoi 04 Noi 2010, 19:51

Sunt tare curioasa sa vad daca novici cu luna rosie chiar se vor transforma in vampiri rosi asa cum banuieste Stevie Rae.
Sus In jos
alexandraaa.
Mare Preoteasa
Mare Preoteasa



Mesaje : 60
Puncte : 15003
Karma : 2
Data de inscriere : 08/10/2010

Stevie Rae Johnson Empty
MesajSubiect: Re: Stevie Rae Johnson   Stevie Rae Johnson EmptyVin 05 Noi 2010, 02:00

Vai deci singurul lucru bun la Neferet este acela ca a inviat-o pe Stevie Rae. Imi pare bine ca s-a transformat si ca nu mai e rea.
Sus In jos
Bee
Mare Preoteasa
Mare Preoteasa
Bee


Mesaje : 476
Puncte : 15506
Karma : 9
Data de inscriere : 06/10/2010
Localizare : Casa Noptii, Tusla
Stare de spirit : Marked...

Stevie Rae Johnson Empty
MesajSubiect: Re: Stevie Rae Johnson   Stevie Rae Johnson EmptyVin 05 Noi 2010, 02:43

Gandim la fel =)). Acum cateva secunde am postat un mesaj in care ziceam acelasi lucru despre Neferet. Oricum, Stevie Rae mi se pare atat de dulce si pare "mama" grupului lui Zoey care opreste conflictele si are grija de toti. I love her!
Sus In jos
http://twitter.com/#!/glam_honeybee
alexandraaa.
Mare Preoteasa
Mare Preoteasa



Mesaje : 60
Puncte : 15003
Karma : 2
Data de inscriere : 08/10/2010

Stevie Rae Johnson Empty
MesajSubiect: Re: Stevie Rae Johnson   Stevie Rae Johnson EmptyVin 05 Noi 2010, 02:48

Da deci prima oara am iubit-o pe Neferet pentru ce a facut pentru novicii rosii, dar dupa...
off: Da draga nu se stie asta? De la 4 ani stim asta. NU vreau sa ma dau mare:D
Sus In jos
Bee
Mare Preoteasa
Mare Preoteasa
Bee


Mesaje : 476
Puncte : 15506
Karma : 9
Data de inscriere : 06/10/2010
Localizare : Casa Noptii, Tusla
Stare de spirit : Marked...

Stevie Rae Johnson Empty
MesajSubiect: Re: Stevie Rae Johnson   Stevie Rae Johnson EmptyVin 12 Noi 2010, 01:36

Exact. Oricum Stevie Rae are o poveste foarte controversata si asta o sa se observe si in urmatoarele carti. Very Happy
Sus In jos
http://twitter.com/#!/glam_honeybee
Bee
Mare Preoteasa
Mare Preoteasa
Bee


Mesaje : 476
Puncte : 15506
Karma : 9
Data de inscriere : 06/10/2010
Localizare : Casa Noptii, Tusla
Stare de spirit : Marked...

Stevie Rae Johnson Empty
MesajSubiect: Re: Stevie Rae Johnson   Stevie Rae Johnson EmptyMier 22 Dec 2010, 18:44

Dupa ce am citit Burned am o parere TOTAL diferita despre Stevie Rae. Am ajuns sa o plac chiar mai mult decat pe Zoey. E cam o batalie pentru personajul favorit intre Stevie Rae si Zoey, cu Afrodita pe locul 2.
Sus In jos
http://twitter.com/#!/glam_honeybee
CoralineLine10
Anul III
Anul III
CoralineLine10


Mesaje : 284
Puncte : 14862
Karma : 2
Data de inscriere : 19/01/2011
Stare de spirit : in love

Stevie Rae Johnson Empty
MesajSubiect: Re: Stevie Rae Johnson   Stevie Rae Johnson EmptyMier 19 Ian 2011, 05:29

Stevie Rae e o prietena adevarata.Ma bucur tare mult ca nu a uitat-o pe Zoey cand s-a transformat in zombi.O iubesc.
Sus In jos
Bee
Mare Preoteasa
Mare Preoteasa
Bee


Mesaje : 476
Puncte : 15506
Karma : 9
Data de inscriere : 06/10/2010
Localizare : Casa Noptii, Tusla
Stare de spirit : Marked...

Stevie Rae Johnson Empty
MesajSubiect: Re: Stevie Rae Johnson   Stevie Rae Johnson EmptyMier 19 Ian 2011, 21:49

Stevie Rae a ajuns sa fie personajul meu preferat. Se schimba atat de tare pe parcursul volumelor si autoarele (mi se pare mie) ii acorda mai multa atentie decat obisnuiau. Oricum, i-a ramas o prietena loiala lui Zoey chiar daca nu a putut sa fie langa ea.
off topic: 1. trebuie sa ma opresc din pus paranteze si din zis "oricum" sau "dar". Le fac fara sa imi dau seama.
2. "i-a ramas prietena loiala cand nu a putut sa fie langa ea" awww... Imi aduce aminte de cinevaaa...
Sus In jos
http://twitter.com/#!/glam_honeybee
CoralineLine10
Anul III
Anul III
CoralineLine10


Mesaje : 284
Puncte : 14862
Karma : 2
Data de inscriere : 19/01/2011
Stare de spirit : in love

Stevie Rae Johnson Empty
MesajSubiect: Re: Stevie Rae Johnson   Stevie Rae Johnson EmptyJoi 20 Ian 2011, 04:36

asa prietena nu gasesti oriunde.......Zoey a primit toate acestea(puterile, afinitatiele, tatuajul...)pt ca a fost buna si draguta cu toti toata viata ei.......orice munca are si rasplata!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Stevie Rae Johnson Empty
MesajSubiect: Re: Stevie Rae Johnson   Stevie Rae Johnson Empty

Sus In jos
 
Stevie Rae Johnson
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Stevie Rae Johnson

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
House Of Night Romania :: Lumea House Of Night :: Personaje :: Vampiri Rosii-
Mergi direct la: