House Of Night Romania
Cum ati aflat de "Semnul" ? 4a4c9e20e2e1132cd5eee5ca055ab6a8
Fii Binecuvantat! Bine ai venit pe forumul House Of Night Romania, noul forum dedicat seriei Casa Noptii scrisa de P.C. si Kristin Cast! Inregistreaza-te acum si vei putea vorbi cu ceilalti membrii despre personajele tale favorite din serie, autoare sau chiar participa la RPG. Ce mai astepti?
House Of Night Romania
Cum ati aflat de "Semnul" ? 4a4c9e20e2e1132cd5eee5ca055ab6a8
Fii Binecuvantat! Bine ai venit pe forumul House Of Night Romania, noul forum dedicat seriei Casa Noptii scrisa de P.C. si Kristin Cast! Inregistreaza-te acum si vei putea vorbi cu ceilalti membrii despre personajele tale favorite din serie, autoare sau chiar participa la RPG. Ce mai astepti?
House Of Night Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Cel mai apropiat loc de Casa Noptii, Tusla, Oklahoma! Vino sa fii Insemnat!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cum ati aflat de "Semnul" ?

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Bee
Mare Preoteasa
Mare Preoteasa
Bee


Mesaje : 476
Puncte : 15470
Karma : 9
Data de inscriere : 06/10/2010
Localizare : Casa Noptii, Tusla
Stare de spirit : Marked...

Cum ati aflat de "Semnul" ? Empty
MesajSubiect: Cum ati aflat de "Semnul" ?   Cum ati aflat de "Semnul" ? EmptyMar 09 Noi 2010, 01:09

Eu una am aflat de la Alexandra, careia ii multumesc pentru ca nu as fi descoperit seria fara ea. O mai vazusem prin topuri de bestsellers dar nu m-a tentat. Dupa ce am citit primul volum am continuat sa citesc cartile in engleza pentru ca nu puteam astepta.
Sus In jos
http://twitter.com/#!/glam_honeybee
alexandraaa.
Mare Preoteasa
Mare Preoteasa



Mesaje : 60
Puncte : 14967
Karma : 2
Data de inscriere : 08/10/2010

Cum ati aflat de "Semnul" ? Empty
MesajSubiect: Re: Cum ati aflat de "Semnul" ?   Cum ati aflat de "Semnul" ? EmptyMar 09 Noi 2010, 01:35

Eu asa fac la toate cartile: m-am dus la librarie si am vazut-o. Am vazut-o, mi s-a parut interesant si mi-am cumparat-o. Cred ca am fost chiar inspirata. NU ma laud:D. Si apropo mersi.
Sus In jos
HapPy GuRL
Anul III
Anul III
HapPy GuRL


Mesaje : 436
Puncte : 15044
Karma : 3
Data de inscriere : 15/01/2011
Localizare : bacau
Stare de spirit : always happy :)

Cum ati aflat de "Semnul" ? Empty
MesajSubiect: Re: Cum ati aflat de "Semnul" ?   Cum ati aflat de "Semnul" ? EmptyDum 16 Ian 2011, 04:53

eu m-am dus la kaufland sa imi iau luna plina(e cu varcolaci) si am zarit semnul dar am judecat carte dupa coperta(fara sa ma uit la ce scrie pe spate) si am crezut ca e cu satanisti. data urmatoare m-am dus si mi-am luat trezirea si lupta si m-am uitat pe spate si scria ca a baut sangele lui eliott si mi-am zis ca am si alte carti cu vampiri pe care le citesc iar a nu stiu a cata oara cand am mers la kaufland (adica in aprilie anul trecut) mi-am luat semnul. iar eu am dato la mai multi(o prietena si mama unei prietene care e inebunita supa carti cu vampiri)
Sus In jos
Bee
Mare Preoteasa
Mare Preoteasa
Bee


Mesaje : 476
Puncte : 15470
Karma : 9
Data de inscriere : 06/10/2010
Localizare : Casa Noptii, Tusla
Stare de spirit : Marked...

Cum ati aflat de "Semnul" ? Empty
MesajSubiect: Re: Cum ati aflat de "Semnul" ?   Cum ati aflat de "Semnul" ? EmptyLun 17 Ian 2011, 01:22

Ce chestie tare Very Happy. Nici mie nu mi s-a parut interesanta la inceput. Nu mi-as fi luat-o.
Sus In jos
http://twitter.com/#!/glam_honeybee
HapPy GuRL
Anul III
Anul III
HapPy GuRL


Mesaje : 436
Puncte : 15044
Karma : 3
Data de inscriere : 15/01/2011
Localizare : bacau
Stare de spirit : always happy :)

Cum ati aflat de "Semnul" ? Empty
MesajSubiect: Re: Cum ati aflat de "Semnul" ?   Cum ati aflat de "Semnul" ? EmptyVin 28 Ian 2011, 19:42

da, dar acum ma bucur ca mi-am luat-o(mama mi-a luat-o) dar am convins-o cu greu. iar celelalte mi le-am cumparat eu (in afara de aleasa care mi-a luat-o tot mama).
Sus In jos
CoralineLine10
Anul III
Anul III
CoralineLine10


Mesaje : 284
Puncte : 14826
Karma : 2
Data de inscriere : 19/01/2011
Stare de spirit : in love

Cum ati aflat de "Semnul" ? Empty
MesajSubiect: Re: Cum ati aflat de "Semnul" ?   Cum ati aflat de "Semnul" ? EmptyLun 07 Feb 2011, 16:24

si eu tot la kaufland.acolo era the vampire diaries vol 5 si i l-am luat prietenei mele cele mai bune.dupa, am vazut semnul,si am luat 4 volume.binenteles ca a vazut cartile si prietena mea, si cand va termina de citit jurnalele vampirilor, ii voi da si ei cartile HON
Sus In jos
HapPy GuRL
Anul III
Anul III
HapPy GuRL


Mesaje : 436
Puncte : 15044
Karma : 3
Data de inscriere : 15/01/2011
Localizare : bacau
Stare de spirit : always happy :)

Cum ati aflat de "Semnul" ? Empty
MesajSubiect: Re: Cum ati aflat de "Semnul" ?   Cum ati aflat de "Semnul" ? EmptyMar 08 Feb 2011, 01:27

Si eu i le dau unei prietene toate cartile pe care le cumpar. Daca nu le vad in bibleoteca incep sa fac crize. Suspect
Sus In jos
auramatei89
Invitat
Invitat



Mesaje : 4
Puncte : 13414
Karma : 0
Data de inscriere : 10/02/2012
Localizare : Pitesti
Stare de spirit : Mereu curioasa....:))

Cum ati aflat de "Semnul" ? Empty
MesajSubiect: Re: Cum ati aflat de "Semnul" ?   Cum ati aflat de "Semnul" ? EmptyVin 10 Feb 2012, 18:53

Eu am aflat de pe net. Cautam noi aparitii la mai multe edituri si am vazul Semnul. Am citit descrierea si mi s-a parut fantastica. Tocmai terminasem Academia vampirilor, o serie ffff tare. Cand am vazut cate volume are Casa noptii si cate mai urmeaza sa apara eram cea mai fericita. Ador Casa noptii.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cum ati aflat de "Semnul" ? Empty
MesajSubiect: Re: Cum ati aflat de "Semnul" ?   Cum ati aflat de "Semnul" ? Empty

Sus In jos
 
Cum ati aflat de "Semnul" ?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
»  Semnul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
House Of Night Romania :: Lumea House Of Night :: Seria Casa Noptii :: Semnul-
Mergi direct la: