House Of Night Romania
camera lui Caroline si a lui Chole 4a4c9e20e2e1132cd5eee5ca055ab6a8
Fii Binecuvantat! Bine ai venit pe forumul House Of Night Romania, noul forum dedicat seriei Casa Noptii scrisa de P.C. si Kristin Cast! Inregistreaza-te acum si vei putea vorbi cu ceilalti membrii despre personajele tale favorite din serie, autoare sau chiar participa la RPG. Ce mai astepti?
House Of Night Romania
camera lui Caroline si a lui Chole 4a4c9e20e2e1132cd5eee5ca055ab6a8
Fii Binecuvantat! Bine ai venit pe forumul House Of Night Romania, noul forum dedicat seriei Casa Noptii scrisa de P.C. si Kristin Cast! Inregistreaza-te acum si vei putea vorbi cu ceilalti membrii despre personajele tale favorite din serie, autoare sau chiar participa la RPG. Ce mai astepti?
House Of Night Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Cel mai apropiat loc de Casa Noptii, Tusla, Oklahoma! Vino sa fii Insemnat!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 camera lui Caroline si a lui Chole

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
HapPy GuRL
Anul III
Anul III
HapPy GuRL


Mesaje : 436
Puncte : 15011
Karma : 3
Data de inscriere : 15/01/2011
Localizare : bacau
Stare de spirit : always happy :)

camera lui Caroline si a lui Chole Empty
MesajSubiect: camera lui Caroline si a lui Chole   camera lui Caroline si a lui Chole EmptyMar 25 Ian 2011, 02:48

intrare chole in dormitor


Ultima editare efectuata de catre BebEluShA in Mar 25 Ian 2011, 02:58, editata de 1 ori
Sus In jos
CoralineLine10
Anul III
Anul III
CoralineLine10


Mesaje : 284
Puncte : 14793
Karma : 2
Data de inscriere : 19/01/2011
Stare de spirit : in love

camera lui Caroline si a lui Chole Empty
MesajSubiect: Re: camera lui Caroline si a lui Chole   camera lui Caroline si a lui Chole EmptyMar 25 Ian 2011, 02:51

Coraline era acolo.Unde ai fost?Te-am cautat prin tot campusula intrebat.
Sus In jos
HapPy GuRL
Anul III
Anul III
HapPy GuRL


Mesaje : 436
Puncte : 15011
Karma : 3
Data de inscriere : 15/01/2011
Localizare : bacau
Stare de spirit : always happy :)

camera lui Caroline si a lui Chole Empty
MesajSubiect: Re: camera lui Caroline si a lui Chole   camera lui Caroline si a lui Chole EmptyMar 25 Ian 2011, 03:00

aaa am fost cu lenobia. e mentorul meu. tu trebuie sa fii colega mea de camera?


Ultima editare efectuata de catre BebEluShA in Mar 25 Ian 2011, 03:05, editata de 1 ori
Sus In jos
CoralineLine10
Anul III
Anul III
CoralineLine10


Mesaje : 284
Puncte : 14793
Karma : 2
Data de inscriere : 19/01/2011
Stare de spirit : in love

camera lui Caroline si a lui Chole Empty
MesajSubiect: Re: camera lui Caroline si a lui Chole   camera lui Caroline si a lui Chole EmptyMar 25 Ian 2011, 03:02

Da.ma cheama Coraline.M-au transferat de la Casa Noptii New York aici.Sunt in clasa a-4-a
Sus In jos
HapPy GuRL
Anul III
Anul III
HapPy GuRL


Mesaje : 436
Puncte : 15011
Karma : 3
Data de inscriere : 15/01/2011
Localizare : bacau
Stare de spirit : always happy :)

camera lui Caroline si a lui Chole Empty
MesajSubiect: Re: camera lui Caroline si a lui Chole   camera lui Caroline si a lui Chole EmptyMar 25 Ian 2011, 03:06

eu am fost am locuit inainte in new york da nu am vazut vreun novice pe afara. cine e mentorul tau?
Sus In jos
CoralineLine10
Anul III
Anul III
CoralineLine10


Mesaje : 284
Puncte : 14793
Karma : 2
Data de inscriere : 19/01/2011
Stare de spirit : in love

camera lui Caroline si a lui Chole Empty
MesajSubiect: Re: camera lui Caroline si a lui Chole   camera lui Caroline si a lui Chole EmptyMar 25 Ian 2011, 03:30

Ai locuit si tu in New York?Eu normal nu ma trag de acolo.Sunt din Texas.Mentorul meu e Anastasya.Pare foarte de treaba.Tu de cand esti insemnata?Coraline se asezase comod pe pat si isi scoase telefonul mobil Daca vrei, pot sa-ti dau numarul meu de telefon.
Sus In jos
HapPy GuRL
Anul III
Anul III
HapPy GuRL


Mesaje : 436
Puncte : 15011
Karma : 3
Data de inscriere : 15/01/2011
Localizare : bacau
Stare de spirit : always happy :)

camera lui Caroline si a lui Chole Empty
MesajSubiect: Re: camera lui Caroline si a lui Chole   camera lui Caroline si a lui Chole EmptyMar 25 Ian 2011, 03:49

eu m-am nascut in linz, austria.am inceput sa cotrobaiesc dupa telefon.da poti sa-l zici. si sunt insemnata de ieri
Sus In jos
CoralineLine10
Anul III
Anul III
CoralineLine10


Mesaje : 284
Puncte : 14793
Karma : 2
Data de inscriere : 19/01/2011
Stare de spirit : in love

camera lui Caroline si a lui Chole Empty
MesajSubiect: Re: camera lui Caroline si a lui Chole   camera lui Caroline si a lui Chole EmptyMar 25 Ian 2011, 03:59

Dragut.Daca vrei, te pot ajuta eu la sociologie.Am doar 10.Coraline ii arata numarul de telefon si pocni din degete si strigase:Hey,Shoe-Shine, fa cunostinta cu cineva.Un catelus dragut se ivi de sub pat, latrand bucuros,cand o vazuse pe Chole.
Sus In jos
HapPy GuRL
Anul III
Anul III
HapPy GuRL


Mesaje : 436
Puncte : 15011
Karma : 3
Data de inscriere : 15/01/2011
Localizare : bacau
Stare de spirit : always happy :)

camera lui Caroline si a lui Chole Empty
MesajSubiect: Re: camera lui Caroline si a lui Chole   camera lui Caroline si a lui Chole EmptyMar 25 Ian 2011, 04:09

ce dragut! si eu aveam acasa in new york un labrador dar nu l-am luat. lenobia mi-a zis ca ar trebui sa ma atasez de pisici. dar nu le suport
Sus In jos
CoralineLine10
Anul III
Anul III
CoralineLine10


Mesaje : 284
Puncte : 14793
Karma : 2
Data de inscriere : 19/01/2011
Stare de spirit : in love

camera lui Caroline si a lui Chole Empty
MesajSubiect: Re: camera lui Caroline si a lui Chole   camera lui Caroline si a lui Chole EmptyMar 25 Ian 2011, 04:15

Nici eu.In HON din New York m-au acceptat cu un caine.Cei din Tulsa m-au invitat, dar eu nu veneam fara el.L-am gasit in fata scolii din Texas.Parea neajutorat, asa ca l-am luat.Coraline luase cainele in brate si-l scarpinase pe burtica, asa cum ii placea lui.Daca vrei, cainele meu poate fi si al tau.
Sus In jos
HapPy GuRL
Anul III
Anul III
HapPy GuRL


Mesaje : 436
Puncte : 15011
Karma : 3
Data de inscriere : 15/01/2011
Localizare : bacau
Stare de spirit : always happy :)

camera lui Caroline si a lui Chole Empty
MesajSubiect: Re: camera lui Caroline si a lui Chole   camera lui Caroline si a lui Chole EmptyMar 25 Ian 2011, 04:18

prefer sa nu. nu vreau sa-l insel pe jacob. nu rade l-am numit asa pentru ca imi place twilight.
Sus In jos
CoralineLine10
Anul III
Anul III
CoralineLine10


Mesaje : 284
Puncte : 14793
Karma : 2
Data de inscriere : 19/01/2011
Stare de spirit : in love

camera lui Caroline si a lui Chole Empty
MesajSubiect: Re: camera lui Caroline si a lui Chole   camera lui Caroline si a lui Chole EmptyMar 25 Ian 2011, 04:21

Da.Nu e nici o problema.Pe beagleul meu il cheama sa , pentru ca mi-a lins pantoful.E tare dragalas.Coraline se intinse dupa geanta sa de pe noptiera si si-o deschise sa-si puna telefonul in ea.Chole, vrei sa-mi arati imprejurimile?
Sus In jos
HapPy GuRL
Anul III
Anul III
HapPy GuRL


Mesaje : 436
Puncte : 15011
Karma : 3
Data de inscriere : 15/01/2011
Localizare : bacau
Stare de spirit : always happy :)

camera lui Caroline si a lui Chole Empty
MesajSubiect: Re: camera lui Caroline si a lui Chole   camera lui Caroline si a lui Chole EmptyMar 25 Ian 2011, 04:26

nu cred ca stiu mai mult decat tine. adica nu toate arata la fel? am schitat in zambet in semn ca nu e vina mea ca sunt asa proasta.
Sus In jos
CoralineLine10
Anul III
Anul III
CoralineLine10


Mesaje : 284
Puncte : 14793
Karma : 2
Data de inscriere : 19/01/2011
Stare de spirit : in love

camera lui Caroline si a lui Chole Empty
MesajSubiect: Re: camera lui Caroline si a lui Chole   camera lui Caroline si a lui Chole EmptyMar 25 Ian 2011, 04:28

Poate.Sa vedem la camera de alaturi daca fetele celelalte vor sa ne prezinte locurile.Chole si Coraline se uitau una la alta.
Sus In jos
HapPy GuRL
Anul III
Anul III
HapPy GuRL


Mesaje : 436
Puncte : 15011
Karma : 3
Data de inscriere : 15/01/2011
Localizare : bacau
Stare de spirit : always happy :)

camera lui Caroline si a lui Chole Empty
MesajSubiect: Re: camera lui Caroline si a lui Chole   camera lui Caroline si a lui Chole EmptyMar 25 Ian 2011, 04:35

bine da nu vreau sa batem din usa in usa pana gasim pe cineva ca prostele. si nici pe lenobia nu cred ca vreau s-o deranjez. ce zici sa cerem o harta. locul asta e mai mare decat un mall iar mallul are harta. am inceput sa ma bat in cap gandindu-ma cat de stupid a sunat asta
Sus In jos
CoralineLine10
Anul III
Anul III
CoralineLine10


Mesaje : 284
Puncte : 14793
Karma : 2
Data de inscriere : 19/01/2011
Stare de spirit : in love

camera lui Caroline si a lui Chole Empty
MesajSubiect: Re: camera lui Caroline si a lui Chole   camera lui Caroline si a lui Chole EmptyMar 25 Ian 2011, 04:39

Putem merge la receptie.Poate au acolo cateva harti.
Sus In jos
Bee
Mare Preoteasa
Mare Preoteasa
Bee


Mesaje : 476
Puncte : 15437
Karma : 9
Data de inscriere : 06/10/2010
Localizare : Casa Noptii, Tusla
Stare de spirit : Marked...

camera lui Caroline si a lui Chole Empty
MesajSubiect: Re: camera lui Caroline si a lui Chole   camera lui Caroline si a lui Chole EmptyMar 25 Ian 2011, 20:25

Rebecca ciocani la usa si intra in camera cu Celine in urma ei.
Buna, eu sunt Rebecca, mare preoteasa in devenire, spuse ea dintr-o suflare. Neferet m-a trimis sa iti aduc ... incepu ea dar fu oprita de Celine care mieuna suparata inspre catelul lui Coraline. Aww! Ce dragut esti! ii spuse ea catelului, mangaindu-l. Termina, Celine, nu mai fi geloasa!
Sus In jos
http://twitter.com/#!/glam_honeybee
HapPy GuRL
Anul III
Anul III
HapPy GuRL


Mesaje : 436
Puncte : 15011
Karma : 3
Data de inscriere : 15/01/2011
Localizare : bacau
Stare de spirit : always happy :)

camera lui Caroline si a lui Chole Empty
MesajSubiect: Re: camera lui Caroline si a lui Chole   camera lui Caroline si a lui Chole EmptyMier 26 Ian 2011, 01:39

da este adorabila si am dat din cap. aoleu si ea are pisica. m-a trecut un fior pe sira spinarii cand am vazut pisica.
Sus In jos
CoralineLine10
Anul III
Anul III
CoralineLine10


Mesaje : 284
Puncte : 14793
Karma : 2
Data de inscriere : 19/01/2011
Stare de spirit : in love

camera lui Caroline si a lui Chole Empty
MesajSubiect: Re: camera lui Caroline si a lui Chole   camera lui Caroline si a lui Chole EmptyMier 26 Ian 2011, 03:34

Da......e super draguta pisica....salut, eu sunt Coraline.Coraline sa uitase la pisica si-l luase pe Shoe-Shine in brate.Off,inca cineva cu o pisica....de ce sunt innebuniti toti dupa....pisici?[i]
Sus In jos
Bee
Mare Preoteasa
Mare Preoteasa
Bee


Mesaje : 476
Puncte : 15437
Karma : 9
Data de inscriere : 06/10/2010
Localizare : Casa Noptii, Tusla
Stare de spirit : Marked...

camera lui Caroline si a lui Chole Empty
MesajSubiect: Re: camera lui Caroline si a lui Chole   camera lui Caroline si a lui Chole EmptyMier 26 Ian 2011, 03:36

Nu pot spune ca sunt inebunita dupa pisici. Nu imi placeau de loc inainte sa vin aici dar m-am ales cu Celine si nu pot sa spun ca imi displace... Ti se intampla cand te astepti mai putin.
Sus In jos
http://twitter.com/#!/glam_honeybee
HapPy GuRL
Anul III
Anul III
HapPy GuRL


Mesaje : 436
Puncte : 15011
Karma : 3
Data de inscriere : 15/01/2011
Localizare : bacau
Stare de spirit : always happy :)

camera lui Caroline si a lui Chole Empty
MesajSubiect: Re: camera lui Caroline si a lui Chole   camera lui Caroline si a lui Chole EmptyMier 26 Ian 2011, 03:39

ihh eu nu pot sa le suport. fac atata par. si sper ca nu are purici. am zis ultima propozitie razand
Sus In jos
Bee
Mare Preoteasa
Mare Preoteasa
Bee


Mesaje : 476
Puncte : 15437
Karma : 9
Data de inscriere : 06/10/2010
Localizare : Casa Noptii, Tusla
Stare de spirit : Marked...

camera lui Caroline si a lui Chole Empty
MesajSubiect: Re: camera lui Caroline si a lui Chole   camera lui Caroline si a lui Chole EmptyMier 26 Ian 2011, 04:18

Rebecca o mangaie afectuos pe Celine. Este o adevarata lady, rase Rebecca
Sus In jos
http://twitter.com/#!/glam_honeybee
CoralineLine10
Anul III
Anul III
CoralineLine10


Mesaje : 284
Puncte : 14793
Karma : 2
Data de inscriere : 19/01/2011
Stare de spirit : in love

camera lui Caroline si a lui Chole Empty
MesajSubiect: Re: camera lui Caroline si a lui Chole   camera lui Caroline si a lui Chole EmptyMier 26 Ian 2011, 16:31

Da....este tare rafinata.Coraline se asezase pe pat.Da...deci?Ce ti-a zis Nefert sa-mi aduci?Da poti sa-i zici ca am tot ce-mi trebuie.Coraline isi deschise geanta si trase cu ochiul sa vada unde e telefonul ei.Aaa, fetelor?E ora 5.La 8 nu ar trebui sa fim la ore?
Sus In jos
HapPy GuRL
Anul III
Anul III
HapPy GuRL


Mesaje : 436
Puncte : 15011
Karma : 3
Data de inscriere : 15/01/2011
Localizare : bacau
Stare de spirit : always happy :)

camera lui Caroline si a lui Chole Empty
MesajSubiect: Re: camera lui Caroline si a lui Chole   camera lui Caroline si a lui Chole EmptyJoi 27 Ian 2011, 02:14

da stai sa ma uit in orar am mate, arta teatreala, engleza occ sau romana bic masa ora scrima si echitatie. in regula pot face fata.
Sus In jos
Bee
Mare Preoteasa
Mare Preoteasa
Bee


Mesaje : 476
Puncte : 15437
Karma : 9
Data de inscriere : 06/10/2010
Localizare : Casa Noptii, Tusla
Stare de spirit : Marked...

camera lui Caroline si a lui Chole Empty
MesajSubiect: Re: camera lui Caroline si a lui Chole   camera lui Caroline si a lui Chole EmptyJoi 27 Ian 2011, 02:41

Nu am venit sa iti aduc tie nimic, zise Rebecca scotandu-i limba in gluma lui Coraline. Chloe, astea sunt manualele tale si lista cu datile in care se vor tine urmatoarele ritualuri. Ii intinse lui Chloe teancul de carti. Apropo, ultimele doua ore le avem la fel azi.
Sus In jos
http://twitter.com/#!/glam_honeybee
Continut sponsorizat





camera lui Caroline si a lui Chole Empty
MesajSubiect: Re: camera lui Caroline si a lui Chole   camera lui Caroline si a lui Chole Empty

Sus In jos
 
camera lui Caroline si a lui Chole
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Chole Catt
» Chole Catt
» Camera 502
» Camera Rebeccai

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
House Of Night Romania :: RPG :: Casa Noptii :: Dormitoarele :: Dormitoarele Fetelor-
Mergi direct la: